מכת תאונות העבודה באתרי הבניה לא עוצרת, והבוקר היא גבתה מחיר דמים גבוה במיוחד לאחר ששני פועלים נפלו מגובה רב באתר בניה בראש העין - ונהרגו. המשטרה הודיעה על פתיחת חקירה לבירור נסיבות האירוע

הקטל בענף הבניה: שני פועלים נהרגו הבוקר באתר בניה בראש העין, לאחר שנפלו מגובה רב במהלך העבודות במתחם. המשטרה הודיעה על פתיחת חקירה לבירור נסיבות האירוע.

חובש רפואת חירום במד"א, יוחאי עצמון, סיפר: "כשהגעתי לאתר ראיתי את שני הפועלים שנפלו מגובה שוכבים בצידו של הבניין כשהם מחוסרי הכרה וסובלים מפגיעה רב מערכתית קשה. הם היו ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותם. פועל נוסף כבן 30 שנפצע באתר סבל מחבלות בגפיים, טופל תרופתית בשטח ופונה במצב יציב לבית החולים".

ח"כ איל בן-ראובן (המחנ"צ), חבר ועדת המשנה לנושא תאונות הבנייה, התייחס למותם של שני ההרוגים הבוקר באתר בראש העין: "אסון רודף אסון. שני הרוגים הבוקר והכיוון לא משתנה. אני שוב קורא לך השר חיים כץ, שאני יודע כמה חשוב לך הנושא- פעל כנגד הנפילות מגובה! הבעיה מובחנת. חייבים להוציא תקנות מיידיות של עטיפת בתי קומות ברשתות הגנה, וכן תקנות מחייבות בתחום הפיגומים. זה קיים בעולם והגיע הזמן ליישם את זה גם כאן. כמו כן, סיכמתי בתיאום עם יו"ר ועדת העבודה והרווחה, אלי אלאלוף, וחברינו למאבק בתאונות הבנייה, ח"כ עבד אל-חכים חאג' יחייה, כי אנחנו נקיים דיון דחוף עוד בפגרה בנושא נפילות מגובה בזמן הקרוב ביותר.

חייבים לעבור לפעולה במצב חירום שתביא לשינוי מהיר".