ילד חרדי כבן 5 פונה לבית החולים במצב בינוני מנפילה ממרפסת ביתו. המשטרה: "מבירור ראשוני עולה כי בעת ששהה הילד במרפסת ביתו נפלו כמה בלוקים ממנוף שעבד בבניין ממול. מנהל אתר העבודה בבניין ונהג המנוף עוכבו לחקירה"

ילד חרדי כבן 5 נפצע קשות כשנפל ממרפסת ביתו ברחוב נתיבות המשפט במודיעין עלית. לאחר טיפול רפואי ראשוני, הוא פונה לבית החולים. ככל הנראה נערכו בבניין שיפוצים ואבן גדולה שנפלה מקומה גבוהה יותר גרמה לשבירת הגדר של המרפסת ונפילתו של הילד.

מארגון מד"א נמסר כי "בשעה 15:24 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ילד שככל הנראה נפל מגובה בבית ברחוב נתיבות המשפט מודיעין עילית. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר ילד כבן 4 במצב קשה עם חבלת ראש".

מבית החולים שיבא נמסר כי "ממצבו של הילד אשר פונה לביה"ח אחר הצהריים לאחר נפילה מגובה, בינוני, הוא בהכרה מלאה ולא נשקפת סכנה לחייו".

ישראל בקר חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני לילד שנפל מקומת הכניסה לקומה מינוס 1. לפי דיווחים של עוברים ושבים הוא נפל עם סורג שהתנתק ממקומו עקב עבודות בניה שנערכות בקומה העליונה של הבניין כתוצאה מפגיעת המנוף שעובד במקום".

מהמשטרה נמסר כי "מוקד המשטרה התקבל דווח אודות ילד כבן 4 שנפל מרפסת ביתו ברחוב נתיבות המשפט במודיעין עלית ונפגע באורח קשה. כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו בחקירה מברור ראשונית עולה כי בעת ששהה הילד במרפסת ביתו נפלו כמה בלוקים ממנוף שעבד בבניין ממול. גורמי רפואה שהגיעו למקום פינו את הילד שנפצע באורח קשה (על פי גורמי רפואה) לביה"ח. מנהל אתר העבודה בבנין ונהג המנוף עוכבו לחקירה".

מאוחר יותר הוסיפו במשטרה כי "מגביית עדויות בשטח ואיסוף חומרים עולה בשלב זה כי בבניין בו שהה הילד מבוצעות עבודות בניה בקומה העליונה. מנוף שהעלה חומרי בניין לגג פגע בקיר הבניין שמכוסה באבנים. מהפגיעה בקיר השתחררו כמה ונפלו למרפסת בו שהה הילד.
האבנים פגעו במעקה המרפסת הילד מעד נפל קומה ונפצע באורח קשה. חקירת המקרה נמשכת".

צילומים: דוברות המשטרה