השוטרים עצרו את תושב העיר ראשון לציון שנהג על קטנוע גנוב כשהוא ללא רישיון ופסול לנהיגה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת ועם סיום החקירה בשבוע שעבר, הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו • צפו בתיעוד מנסיעת החשוד

כחלק ממאבק משטרת ישראל בעבירות הרכוש ובעבירות המסכנות את חיי המשתמשים בדרך, הגישה המשטרה כתב אישום נגד תושב ראשל"צ בן 25 בחשד שנהג על קטנוע החשוד כגנוב וזאת מבלי שהוציא רישיון נהיגה וכשהוא פסול מלנהוג ברכב.

תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרה לפני למעלה משבוע, על גניבת קטנוע מרחוב המייסדים בראשל"צ. בהמשך לכך התקבל דיווח על צעיר הרוכב על קטנוע במגרש החניה בבית העלמין הצבאי ברחוב יוסף בורג בראשל"צ.

כוח משטרה שהגיע למקום, הבחין בקטנוע שנגנב מרחוב המייסדים ולידו צעיר תושב העיר שעל פי החשד רכב על האופנוע. על פי כתב האישום נהג החשוד על הקטנוע בשטח בית העלמין ללא רשות מבעליו כשהוא אינו בעל רישיון נהיגה, פסול מלהחזיק רישיון נהיגה וללא פוליסת ביטוח בתוקף.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת ועם סיום החקירה בשבוע שעבר, הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים בגין שבל"ר ונטישה במקום אחר, נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון ונהיגה ברכב ללא ביטוח.