המתנדבים עברו הכשרה ולימוד מקיף עיוני ומעשי בנושא זיהוי מקצועי והלכתי - באירוע נכחו מפקדי משטרת מחוז המרכז

בטקס רשמי שהתקיים השבוע בפלמחים, בהשתתפות מפקדי משטרת מחוז מרכז, צורפו ארבעים וששה מתנדבים חדשים לארגון זק"א מרחב שפלה בפיקודו של מנדי חביב.

קרא עוד:

[postim]

46 המתנדבים התקבלו לארגון לאחר שסיימו בהצלחה את קורס זק"א שכלל חודשים ארוכים של הכשרה ולימוד מקיף עיוני ומעשי בנושא זיהוי מקצועי והלכתי שנועד להכשיר אותם לפעולות הארגון.

"בימים שבהם הציבור החרדי מושמץ על רקע השתמטות משירות ונשיאה בנטל, אני קורא לכם, התגייסו למשטרה. לא רק כמתנדבים אלא כשוטרים מן המניין". את הדברים אמר מפקד מרחב שפלה תת ניצב שמעון בן הרוש בטקס. אני גאה לראות את ההיענות והנכונות שלכם להתנדב ולתרום מעצמכם למען החברה בישראל" אמר בן הרוש והוסיף כי במשטרה רואים חשיבות בגיוס חרדים לשורותיה והיא עושה מאמצים רבים לשילוב חרדים בשירות המשטרתי.

מי שזכה לשבחים רבים במהלך האירוע הוא מנדי חביב מפקד זק"א מרחב שפלה שעמל רבות להצלחת הקורס. "הרבי מליובאוויטש מסביר שהבחירה האמיתית של ה' בעם ישראל היא דווקא בגוף", אמר חביב בטקס, "ישנם ארגונים רבים הדואגים לנשמה, כמו בתי חב"ד הפזורים בעולם, אולם זק"א הוא הארגון היחיד שמתעסק בהיקפים כאלו עם הבחירה האמיתית של בורא עולם – הגוף הקדוש של היהודי", אמר מנדי חביב בדבריו בטכס.

בהמשך הטקס נשאו דברים: רב מחוז מרכז רב-פקד הרב אשר מלמד, קצין מתנדבים רב פקד ר. סולמה, מפקד מחוז מרכז בזק"א רב פקד משה גמרו ודובר זק"א מוטי בוקצ'ין.

את האירוע הנחה הרב שניאור חביב ובסיומו חולקו תעודות וציוד אישי למתנדבים החדשים.