המכון לרפואה משפטית מביע הערכתו למתנדבי זק"א תל אביב

ערב הוקרה נערך למתנדבי זק"א ממחוז תל אביב ע"י המכון לרפואה משפטית באבו כביר בראשות פרופ' היס. האירוע נערך לאות הערכה על פעילותם המאומצת של מתנדבי המחוז בכל עת ובפרט בפיגוע בבורגס

בטקס צנוע בחרו במכון לרפואה משפטית באבו כביר להביע הוקרה וההערכה למתנדבי זק"א מחוז ת"א, הפועלים ככח עזר בשגרה ובאירועי אסון המוני במכון לרפואה משפטית ובכך מסייעים ודואגים לשמירה על כבוד ושחרור הנפטרים כמה שיותר מהר לקבורה.

קרא עוד:

[postim]

לאחר הפיגוע הנורא בבורגס שבבלוגריה, הוזעקו המתנדבים בראשות רב זק"א ת"א הרב יעקב רוז'ה לקלוט את הנפטרים משדה התעופה ולהכינם לקבורה לבוקר יום המחרת.

מתנדבי זק"א התייצבו ועמלו במהלך הלילה בטיפול בגופות הנרצחים ועל כך בחרו במכון לציין זאת כתחנה בעשייה הגדולה המתרחשת כל השנה מאחורי הקלעים במכון על ידי זק"א תל אביב והעניקו תעודת הוקרה למתנדבים החתומה ע"י הרופא המשפטי הראשי במכון פרופ' יהודה היס.

הרב רוז'ה ציין באירוע כי המתנדבים באים לקיים את מצוות חסד של אמת וזו רק הזדמנות להביע את התודה של אנשי המכון על עבודתם המסורה, המקצועית שנעשית בכבוד הראוי.

פרופ' היס ציין כי חבל שהציבור לא יודע על העשייה הגדולה שלכם כאן במניעת ניתוחי מתים ושמירה על כבוד המת. כמו כן הביע פרופ' היס תודה בשם הנהלת המכון מר ציון מליחי, אמרכל המכון ואמר כי המתנדבים הם חלק מהתקן הקבוע במכון.

צילומים: דוברות זק"א 

2 תגובות

תעודה ממבתר הגופות הנודע
אני הייתי מוותר מספיק שיחתום לי שלא יאחסן את אברי לאחר 120 במכונו

ליהודי עם הזקן ארוך
עם מנגלו ימ"ש או אייכמאן ימ"ש גם הית כך לוחץ את היד עם חיוך לעיני הצלמות? תתבייש לך

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *