בפעם השנייה בתוך פחות מ-48 שעות, קו הרכבת החדש והמהיר, נתקע בנסיעה מנתב"ג לכיוון ירושלים • 150 הנוסעים שהיו על הרכבת, הוחזרו לנתב"ג, על ידי קטר כונן, ועלו לירושלים באוטובוסים חילופים • הנוסעים עודכנו במסרונים אישים על התקלה ומשמעותה

הקו המהיר של רכב ישראל מנתב"ג לירושלים, שנחנך בחוה"מ סוכות האחרון, נתקע בשעה האחרונה במנהרה הראשונה לאחר צאתו מתחנת נמל התעופה לכיוון ירושלים, כשעליו 150 נוסעים וחמישה אנשי צוות. הנוסעים היו על הרכבת הוחזרו לתחנת נתב"ג על ידי קטר כונן.

ברכבת ישראל מסרו כי הרכבת נתקעה בעקבות תקלה בקטר אחרי תחנת נתב"ג במנהרה מספר 3 בקו. לנוסעים נשלחו מסרונים אישיים מטעם הרכבת בה עודכנו על התקלה ומשמעותה.

רכבת ישראל שלחה קטר שהיה בכוננות, לכיוון הרכבת התקועה, התחבר אליה והחזיר את הנוסעים אל תחנת נתב"ג, שם הועמדו לנוסעים אוטובוסים חילופיים שיעלו אותם לירושלים.

זוהי לא התקלה הראשונה בקו חדש זה ורק אמש (ראשון), התגלה תקלה בקו זה ובאותה תחנה, כשהדבר שיבש את פעילות הקו למשך זמן מסוים.

כזכור, לפני פחות מחודש נתח הקו החדש לאחר שפתיחתו נדחתה בחצי שנה, אך גם הפעם הוא נפתח באופן חלקי מירושלים לנתב"ג ולא עד לתל אביב. בשעות הבוקר של יום שלישי, א' דחוה"מ סוכות, הגיעו לתחנת נבון, הסמוכה לתחנה מרכזית בירושלים ועלו לראשונה על הקרונות בדרכם לנמל התעופה.