בגיל 3 ימים: הפעוט שיולד לאחר הפיגוע הובא למנוחות • תיעוד דומע

הלב נקרע: בעוד הוריו מאושפזים בבית החולים, הובא אמש למנוחות בגיל 3 ימים הפעוט שיולד בעקבות פציעתה הקשה של אמו בפיגוע בעפרה • סבו העניק לו שם לפני הקבורה • "נכדנו הרך, השם ייקום דמו, כבר עשה רבות בטרם מלאו לו ארבעה ימים"

אלפי בני אדם השתתפו אמש בהלווית הפעוט שנפטר לאחר שיולד בעקבות פציעתה הקשה של אמו בפיגוע הירי סמוך לעפרה. סבו של התינוק, הרב רפאל איש-רן, נשא דברי הספד והעניק לו את השם "ישראל עמיעד". הסב הסביר: "עמנו פה לעד. עם ישראל פה לעולמי עולמים".

"אותנו לא ישברו. אנחנו בוכים וכואב לנו, אבל אנחנו חזקים", כך הסב בהספד המצמרר.

בערוץ 7 הובאו דבריו של הסב השני, חיים סילברסטיין, ששחזר את הערב הקשה של הפיגוע: "הדלקת נר שמיני בשמחה, נסיעה הביתה והמתנה תמימה בתחנת בעפרה…ואז צרור כדורים קטע את השמחה, הציפייה והחלומות. זה נס גלוי שחיי שירה ועמיחי ניצלו ולדאבוננו אחרי מאבק התינוק נפטר. אויב אכזרי ושפל כוון את נשקו לעבר אשה הרה כיוון שרצה לעקור אותנו מארצנו".

הסב הוסיף: "לעולם לא תצליחו. אנחנו חזקים יותר מכם. אנחנו צודקים יותר מכם. אנחנו שייכים לכאן יותר מכם. אנחנו ננצח אתכם. זו ארצנו, עמנו ותורתנו הקדושים. עמיחי ושירה, לבנו נקרעים מצער על הכאב והאבדן. אבל בנכם הטרי עמיעד ישראל, נכדנו הרך, השם ייקום דמו, כבר עשה רבות בטרם מלאו לו ארבעה ימים. הוא איחד את עם ישראל שהתגייס בתפילות".

רבה של צפת, הרה"ג שמואל אליהו, נשא אף הוא דברים ואמר: "זה התינוק הקטן ביותר אי פעם שנרצח על ידי מחבלים..מבחינתם, כל זיק של חיים צריך לכבות. מבחינתנו כל נקודה של חיים זו דרך להרבות אור לאמונה, חיים ותקווה".

"כולנו מרגישים משפחה אחת עם עמיחי ושירה איש רן. הלב של כל עם ישראל פעם עם הלב של התינוק הזה ושל אבא ואמא שלו שנמצאים עכשיו בבית החולים", כך הרב אליהו.

דיווח: מחבל שהיה מעורב בפיגוע בעפרה חוסל סמוך לרמאללה
טרגדיה בשערי צדק: הפג הילוד מהפיגוע בצומת עפרה – נפטר

צילומים: יונתן סינדל / פלאש 90

9 תגובות

נורא נוראות ה' יציל ו המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים

נורא נוראות ה' יצילנו המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים

מזעזע מכל הבחינות!!!!!

אין מילים!!!
פשוט אין.

יהי רצון שהשם יאמר לצרותנו דיי !! כל כך עצוב לראות את התמונות האלה

מתי כבר יגאלנו הקב"ה ושלר נראה עוד צער כל כך רב בגבולנו הלב דומע ונקרע

אוי איזה נורא זה!!!!!!!!!!!! מזעזע!!!!!!!!
השם שנבחר לו מעודד משו…

הבוקר אור על ישראל בניו של חי העולמים המאופקים והטובים בליבותם . הקב"ה ינחם אתכם . יחליף כאבכם ועיצבון ליבכם בשפע של קדושה וטהרה ויוסיף לכם ככם אלף פעמים . אוי לנו כי פנה היום כי ינטו צלילי ערב . יאיר 'לכם עלטוב ליבכם ואורך רוחכם עוד ילדים טובים וצדיקים ויעורר רחמים עליכם ועל הממשלהוראשיה ליתן אדמות נוספות ליישב את ארץ הקודש מפני אלו אשר דתם שקר וכזב ומירמה . רצח ודם ותועבה וניאוף . יסלק אותם לאבדון ונזכהכל עם ישראל לשלווה ולנקמת הבורא חי העולמים מהמפלצות הנואפות . הם ןכל מנהיגיהם חולי הנפש הארורים .

רק השם יכול לנחם אתכם כנראה היה נשמה גבוה גבוה עד למאוד ובשלש ימים סיים את תפקידו בעולם השפל הזה המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן