בית החולים הדסה עין כרם

בשורות טובות: החייל שנפצע קשה בפיגוע בבית אל שוחרר לביתו

אחרי שנפצע קשה בפיגוע בבית אל, הבוקר שוחרר החייל נווה רותם לביתו • אמש שוחררה שוטרת מג"ב שנפצעה שבוע שעבר בפיגוע בעיר העתיקה בירושלים • מצבו של החייל נתנאל פלבר שנפצע בפיגוע בגבעת אסף מוסיף להיות קשה - התפללו

שבוע אחרי שנפצע קשה בפיגוע בבית אל, הבוקר שוחרר החייל נווה רותם מבית החולים לביתו, כאשר אמש אף שוחררה לביתה לוחמת מג״ב שנפצעה בשבוע שעבר בפיגוע בעיר העתיקה בירושלים.

כזכור, בבוקר יום שישי האחרון נווה רותם, לוחם גדוד נצח יהודה, נפצע באורח קשה כתוצאה מפגיעת אבן גדולה ודקירות בעמדה צבאית סמוכה לבית אל, לאחר שהמחבל הצליח לחדור את הגדר ההיקפית של הישוב והגיע לעמדה צבאית בה שהה החייל לבדו, כאשר תקף אותו באבנים ודקר אותו ומיד לאחר מכן נמלט מהמקום.

במהלך ביקור של שר החינוך ויו"ר הבית היהודי נפתלי בנט אצל החייל נווה רותם אמש, הוא סיפר לשר על הרגעים בהם הותקף ואמר: "באותו רגע חשבתי לעצמי שזה לא יכול לקרות, אשתי לא יכולה להישאר לבד. הלכנו מכות תוך כדי שאני מנסה לנתק מגע על מנת להגיע למצב של ירי. התמונה האחרונה שאני זוכר היא את המחבל עומד מעליי עם אבן", כשאף סיפר כי מי שהציל אותו הייתה תושבת בית אל שעברה במקום עם רכבה, ראתה את המחבל תוקף והחלה לצפור ולזעוק לעזרה, כשבעקבות כך המחבל נמלט.

כאמור, בנוסף לרותם, אמש שוחררה הלוחמת בת ה-20, שנפצעה קל ברגליה בפיגוע בעיר העתיקה ביום חמישי שעבר. כזכור, מחבל חמוש בסכין הגיע לפנות בוקר של יום חמישי לעמדה של כוח מג"ב ברחוב הגיא בעיר העתיקה בירושלים ודקר שני שוטרים שהיו במקום ופצע אותם באורח קל ובינוני וחוסל ע"י שוטרים שהיו בשטח.

בנוסף לחייל נווה רותם,אמש ביקר נפתלי בנט אצל החייל נתנאל פלבר, שנפצע קשה בפיגוע ביום חמישי שעבר בגבעת אסף. לאחר הביקור כתב בנט: "ביקרתי כרגע, בבית החולים הדסה, את נתנאל שנפצע אנוש בפיגוע בצומת גבעת אסף. המצב של נתנאל קשה מאד בשל פציעת ראש חמורה. הרופאים מטפלים אך האמת היא שבפגיעה מעין זו, הם מאד מוגבלים".

השר בנט הוסיף וצירף את בקשת ההורים, "אז הנה הבקשה של ההורים: בשבת הקרובה, בואו כולנו, כל עם ישראל, חילונים, דתיים וחרדים, נתפלל כאיש אחד למען נתנאל. השם המלא לתפילה: נתנאל אילן בן שיינא ציפורה. שהקב״ה ירפאו ויחלימו".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *