סמוך לשעה 12 בצהריים תאונה קטלנית ארעה באזור צומת חלץ שבכביש 232, בין רכב פרטי למיניבוס שהיה ריק מנוסעים • כוחות ההצלה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותם של שניים מנוסעי הרכב הפרטי ונהג המיניבוס פונה במסוק לבית החולים

בתאונה קטלנית שארעה לקראת צהריים בכביש 232 סמוך לצומת חלץ שבאזור שדרות, בין רכב פרטי לרכב ציבורי, אב ובנו נהרגו ונוסע נוסף בשנות ה-60 לחייו נפצע באורח בינוני.

כוחות הצלה שהוזעקו למקום קבעו את מותם של שני הנוסעים והעניקו טיפול רפואי ראשוני לנוסע הנוסף, כשבהמשך הוא פונה על ידי מסוק מד"א לבית חולים.

בדוברות מד"א מסרו, כי "בשעה 11:43 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על ת.ד חזיתית בין רכב מסחרי לפרטי בכביש 232 – מצומת חלץ לצומת גבעתי. פראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של שני גברים והעניקו טיפול רפואי לגבר כבן 60 במצב בינוני שפונה במסוק מד"א לבית חולים".

פאראמדיק מד"א אלכס קוסינוב, שהיה בזירת התאונה, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו רכב מסחרי ורכב פרטי מעוכים על הכביש, מחוץ לרכב הפרטי שכב גבר כבן 40 מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק עם פגיעה רב מערכתית קשה, לאחר שביצענו בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותו. בתוך שני הרכבים הנהגים נלכדו בכסא הנהג, ברכב הפרטי צעיר כבן 20 היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה, הוא היה ללא סימני חיים ולאחר שהכבאים חילצו אותו נאלצנו לקבוע את מותו , נהג הרכב המסחרי – גבר בשנות החמישים, חולץ בהכרה מלאה עם פגיעה רב מערכתית ולאחר טיפול ראשוני העברנו אותו למסוק מד"א שפינה אותו עם חבלת חזה לבית חולים סורוקה במצב בינוני ויציב".

יעקב בר יוחאי, סגן ראש סניף איחוד הצלה שדרות, דווח מהזירה, כי "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב הסעות ורכב פרטי. למרבה הצער שני צעירים ששהו ברכב הפרטי נהרגו. כמו כן נהג רכב ההסעות שהיה ריק מנוסעים נפצע באורח קל עד בינוני". בר יוחאי הוסיף: "בשנים האחרונות אנו מוזעקים רבות לתאונות קשות וקטלניות בכביש 232. גם הפעם למרבה הצער שני צעירים נהרגו".

בדוברות המשטרה מסרו, כי "אב (48) ובנו (20) הם ההרוגים בתאונת הדרכים הקטלנית שארעה בצהריים בכביש 232. בוחני תאונות הדרכים לכיש ממשיכים גם בשעה זאת בחקירת נסיבות התאונה הקטלנית שארעה בצהריים בכביש 233 צפונית לצומת חלץ. כתוצאה מהתאונה נהרגו שני יושבי הרכב הפרטי, אב ובנו תושבי מושב בשפלה, לאחר שרכבם התנגש חזיתית ובעוצמה ברכב הסעות שהגיע מולם. נהג רכב ההסעות נפצע אף הוא כתוצאה מהתאונה ופונה מוסק לבי"ח סורוקה משם נמסר כי מצבו קל".

צילום מהזירה: דוברות כבאות והצלה מחוז דרום ומד"א