צילום: רוני שוטצר / פלאש 90

טרגדיה: אדם כבן 40 טבע למוות בחוף הנפרד באשקלון

אדם כבן 40 טבע למוות בחוף הנפרד בעיר אשקלון. כוחות ההצלה שהוזעקו על ידי השיטור הימי ביצעו בו פעולות החייאה אך למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותו. שוטרי השיטור הימי מצאו אותו בעומק הים והעבירו אותו למרינה שם המתינו כוחות ההצלה

אדם כבן 40 טבע בים בחוף הנפרד בעיר אשקלון. צוות מד"א ביצעו בו פעולות החייאה אך למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותו.

מדוברות מד"א נמסר: "התקבל דיווח על אדם שנמשה ע"י השיטור הימי מהים והובא עם צוותי מד"א במרינה באשקלון. פראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 40 ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

פראמדיק מד"א רועי פולק סיפר: "סמוך למרינה חברנו עם סירה של השיטור הימי שהוציאה מהים גבר כבן 40 שאותר במים כשהוא מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות על מנת להעניק טיפול רפואי אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

מדוברות המשטרה נמסר: התקבל דיווח מאזרח בחוף הדתיים באשקלון אודות צעיר שנסחף במים ונשקפה סכנה לחייו. צוותי שיטור ימי לכיש שהוזעקו למקום הגיעו תוך דקות ספורות והחלו בסריקות אחר הצעיר. לאחר זמן קצר הוא אותר ונמשה אל ספינת המשטרה כשהוא ללא הכרה שם החלו השוטרים בביצוע פעולות החייאה ובמקביל המשיכו בשייט לעבר המרינה שם המתין צוות רפואי של מד"א. מיד עם הגיעם הועבר הצעיר להמשך טיפול מתקדם של כוחות הרפואה שנאלצו לבסוף לקבוע את מותו.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *