‏הסתיימה ישיבת הגישור בפרשת המעונות. הפרקליטות הבהירה שההצעות שהוא הציע לא מקובלות עליהם. וכל עוד נתניהו לא מודה כי רימתה את המדינה היא לא מוכנה להסכם. הדיון הפעם נערך עם המגשר בנפרד עם כל צד. הפגישות יימשכו בשבועות הקרובים

הפרקליטות הודיעה הערב (שני) למגשר כי היא מסרבת להצעתו בתיק המעונות‎ ודרישתה להודאה והרשעה פלילית לשרה נתניהו עומדת בעינה. עם זאת, נקבע דיון נוסף של נציגים מפרקליטות מחוז ירושלים שמנהלת את התיק והמגשר, השופט מרדכי כדורי.

ישיבת הגישור נערכה בין נציגי הפרקליטות לסנגוריהם של רעיית ראש הממשלה ועזרא סיידוף בעניין תיק המעונות. בסיום הישיבה נקבעה ישיבת גישור נוספת. המשמעות היא כי אין הסכמה על פשרה, אולם הליך הגישור לא נכשל והצדדים ימשיכו לפעול בנתיב זה.

כתב האישום נגד שרה נתניהו ונגד עזרא סיידוף, הנאשם בתיק השני ומי ששימש סמנכ"ל משרד ראש הממשלה לשעבר, הוגש ביוני אשתקד. הם מואשמים בקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ומרמה והפרת אמונים. סיידוף מואשם גם בעבירות זיוף בידי עובד ציבור שנעשו בקשר למימון הוצאות פרטיות במעונות ראש הממשלה. יום לאחר הגשת כתב האישום פורסמה לראשונה עדותו של עד המדינה ניר חפץ בפרשה.