במהלך השיחה עם מוקד מד"א לגבי תאונה קלה, אירע תאונת האוטובוס הקשה בנתיב הנגדי שנשמעה היטב ובעוצמה בצד השני של הקו, כשמי שנמצא על הטלפון רואה את התאונה וזועק מרוב הלם "אוטובוס התהפך בצד השני, יש מצב לאירוע רב נפגעים"

יממה לאחר תאונת האוטובוס הקטלנית בכביש 443, מרבים הפצועים כבר שוחררו הבוקר (שני) מבתי החולים השונים. אמש הובאו למנוחות שתי הנוסעות שנהרגו בתאונה- רחל גוטמן ורוחמה רוזן ז"ל. הקלטה של השיחה במוקד החירום של מד"א ממש מהרגעים של התאונה חושפים את רגעי הדרמה שהיו במקום בעת שהאוטובוס התהפך.

בשיחת הטלפון ניתן לשמוע עובר אורח מדווח על תאונה קלה לה היה עד בכביש 443, ומבקש להזמין אמבולנס למקום. תוך כדי השיחה נשמע קול חבטה עז, וניתן לשמוע את עד הראייה מדווח בבהילות למוקדנית: "אוי אלוקים, אלוקים, אלוקים ישמור. תזמיני לפה מלא מד"א דחוף, יש פה אוטובוס שהתהפך ברכב השני, אלוקים ישמור, יש מצב לאירוע רב נפגעים".

על פי ההערכות, התהפכות האוטובוס הקטלנית שאירעה אתמול נגרמה לאחר שנהג הרכב הפרטי הבחין בתאונה בצדו השני של הכביש ועצר בסמוך לגדר ההפרדה כדי לסייע. נהג האוטובוס לא הספיק לבלום, התנגש ברכב – והועף על מעקה הבטיחות. שני הנהגים מהתאונה פצועים באורח קל עד בינוני, ויתוחקרו מחר בחשד לגרימת מוות ברשלנות. נכון לשעה זו, מבחינת המשטרה שניהם נושאים באחריות לתאונה.

אלפים מתושבי העיר מודיעין עילית ליוו אמש את הנשים רוחמה רוזן ורחל חיה גוטמן שנהרגו באסון האוטובוס בכביש 443. את מסע הלוויה פתח רבה של שכונת ברכפלד הרב ישראל זיכרמן שליט"א בהספד קורע לב שהרעיד את לבבות התושבים. לאחר מכן הספיד רבה של העיר מודיעין עילית הגר"מ קסלר שליט"א שזעק "כולי מלא חיל ופחד".