צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

נתניהו: "יש במדינת ישראל שני חוקים; אחד לכולם ואחד לנתניהו"

ראש הממשלה התייצב מול המצלמות להצהרה בעקבות החלטת היועמ"ש להאשים אותו בכפוף לשימוע בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים ושוחד. "שופכים את דם רעייתי, רודפים את בני. הלחץ של השמאל הצליח", "יש במדינת ישראל חוק לכולם ולי בנפרד"

רה"מ נתניהו יוצא לקרב חייו בעקבות החלטת היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט שהיה מזכירו האישי בממשלה.

בתגובה להחלטה להגיש נגדו כתב אישום הוא אומר בנאום מיוחד שנשא הערב: "השמאל יודע – עם הישגים כמו שלנו הם לא יכולים לנצח אותנו. לכן הם מבצעים רדיפה פוליטית, מסע ציד חסר תקדים כדי להעלות ממשלה של לפיד וגנץ. הפעילו מכבש לחצים בריוני על היועמ"ש, כדי שיגיד שהוא שוקל להגיש נגדי כתב אישום בכפוף לשימוע, גם כשברור שאין כלום".

"אני לא זוכר את הפעם האחרונה שהשמאל היה כל כך מאושר. לראשונה בתולדות המדינה פותחים בשימוע כמה שבועות לפני בחירות. כל אזרח מבין שהעיתוי הזה שערורייתי ושהוא נועד להפיל את הימין מהשלטון. אני אפריך את כל הטענות. לא רק שתופרים תיקים כבר תופרים חליפות".

נתניהו הוסיף, "במסע הציד הזה לא בחלו בשום אמצעים – שפכו את דמה של רעייתי, רודפים את בני – העבירו את המשפחה שלי שבעה מדורי גיהינום במשך שלוש שנים. ניסו להדביק לנו שישה תיקי שוחד. זה מגדל קלפים שקורס, עוד לפני השימוע חמישה מתוך ששת התיקים כבר קרסו".

"לוקחים את עבודת הדוברות של כל פוליטיקאי ורק במקרה שלי הופכים את זה לפלילי. לוקחים שיחה שלי להגן על בני מעלילת דם והופכים זאת לפלילי. סיקור חיובי זה שוחד רק אם קוראים לך נתניהו".

רה"מ תקף גם את הפרקליטות: "שני הפרקליטים שדחפו את זה הם שי ניצן וליאת בן ארי. אבל איך אפשר להסביר שבן ארי, שדחפה לפרסם את החלטת היועץ, עצרה ב-2013 את החקירות נגד לבני בטענה שזו התערבות בבחירות? האם זה מקרה שבית המשפט קבע שניצן הפלה לרעה אנשי ימין ועסק באכיפה בררנית?".

4 תגובות

שוחד הוא עסירה שיש עמה קלון, בית משפט מנדלבליט סדום הוא הקלון בעצמו.

מושחתים נמאסתם!!!!!

יפה מאוד חזקו ואמצו

מושחתים נמאסתם!!!!!
ביבי הביתה!!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *