אסון בשדות מיכה: במהלך עבודה חקלאית, פועל בשנות השישים לחייו נהרג לאחר שמכולת שתילים נפלה עליו • עובר אורח שעבר במקום וראה את החקלאי חבול ומחוסר הכרה ללא דופק, הזעיק את כוחות ההצלה שנאלצו לקבוע את מותו במקום • המשטרה פתחה בחקירה

בשעות הבוקר המאוחרות, חקלאי נהרג לאחר שנפגע מחפץ כבד שנפל בשטח פתוח באזור הישוב שדות מיכה שבמועצה האזורית מטה יהודה, הסמוכה לבית שמש.

העובד בשנות השישים לחייו, שעבד בשטח חקלאי פתוח במושב שדות מיכה, נהרג כתוצאה ממכולת שתילים מחוברת לטרקטור שנפל עליו בעת עבודתו. עובר אורח רכוב על אופניו שעבר במקום לאחר המקרה, הזעיק את כוחות ההצלה, אך למרבה הצער אלו מצאו אותו ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותו במקום.

מתנדב 'איחוד הצלה', מאור נחום, שהגיע ראשון לזירה סיפר: "כשהגעתי למקום מצאתי פועל כבן 50 ללא דופק וללא נשימה, לאחר שנפגע ממכולת שתילים של טרקטור. לצערי עקב חומרת הפציעה ניידת טיפול נמרץ נאלצה לקבוע את מותו".

פראמדיקית מד"א דנה זוהר וחובש רפואת החירום אשר אלפסי, שהיו במקום, סיפרו: "כשהגענו לשטח ראינו גבר כבן 60 שוכב בסמוך לעגלה כבדה כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם פגיעה קשה בפלג גופו העליון. רוכב אופניים שחלף במקום סיפר לנו שהוא ראה את הגבר שוכב במקום, הזעיק אותנו וביצע בו פעולות החייאה בסיסיות. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

בדוברות המשטרה מסרו, כי "חוקרי המשטרה שהגיעו למקום פתחו בחקירה לבירור הנסיבות".