נתנאל סנדרוסי בן ה-23 הוא החשוד כי פגע בילד בן 11, פצע אותו אנוש – ונמלט, בתאונה שאירעה בתחילת השבוע בשכונת רמות שבעיר. לאחר המקרה, נמצא הרכב הפוגע סמוך ליישוב גבעת זאב. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות למוקד 100

המשטרה פרסמה היום (חמישי) את שמו של החשוד בתאונת ה"פגע וברח" שאירעה בירושלים לפני כחמישה ימים, זאת כחלק מפנייה לציבור לסייע באיתורו. החשוד, נתנאל סנדרוסי, כבן 23, היה מעורב לכאורה בתאונה בשכונת רמות בבירה, במהלכה נפצע ילד בן 11 שפונה לבית החולים במצב אנוש.

"במקביל למאמצים הנרחבים של משטרת ישראל לאתר את החשוד, אנו מבקשים את סיוע הציבור באיתורו", נכתב בהודעת המשטרה. "כל היודע דבר על מקום הימצאו של החשוד או זיהה אדם העונה לתיאור, מתבקש לדווח על כך בהקדם למוקד 100 של המשטרה".

החשוד

הילד נדרס לעיני אחיו בשדרות גולדה מאיר בירושלים בזמן שחצה את הכביש במעבר חצייה. נתן כהן, עד ראייה לתאונה, סיפר: "עמדתי ליד המעבר חציה, הילד רץ במעבר החציה והיה נראה לי רמזור אדום לרכבים. שום רכב לא נסע, רק הרכב הזה שדרס. הוא נסע על 100 קמ"ש לפחות, העיף אותו מהמעבר חצייה לפחות איזה 8 מטר. שמעתי בום חזק, הרכב עצר לשתי שניות וישר רצתי לצלם את מספר הרישוי שלו – אבל הוא נסע. עצר לשתי שניות, לא יודע בשביל מה, ואז המשיך הלאה וברח. זה היה רכב שחור ארוך".

האירוע אירע ביום ראשון בשדרות גולדה מאיר בבירה כאשר מכונית שנסעה במהירות גבוהה פגעה בילד. בלילה שבין ראשון לשני איתרה המשטרה את הרכב החשוד באזור גבעת זאב מצפון לבירה. מאז אין קצה חוט למשטרה. עכשיו הם מבקשים את עזרת הציבור. הזהות היתה ידועה למשטרה לאחר הימצאות הרכב בגבעת זאת באותו הלילה.