הנעדרים: אב ושני ילדיו, ושני צעירים נוספים, אותרו אחרי מאמצי חיפוש רבים בהכרה מלאה. כוחות השיטור הימי החלו מוקדם יותר בחיפושים אחרי החמישה שיצאו בשעות הצהריים מחוף דקל עם סירת מפרשית לכנרת

לאחר שעות של חיפושים: אותרה הלילה (שני) משפחה בת חמש נפשות שנעדרה בכינרת – במצב בריאותי טוב. החמישה, זוג הורים ושלושת ילדיהם, הפליגו בסירת מפרשית מחוף הדקל בשעה 15:00 ומאז נעלמו עקבותיהם. כוחות שיטור ימי, אווירי ויבשתי סרקו את האזור במשך שעות ארוכות, במהלכן נמצא רכבה של המשפחה, עד שכאמור אותרו בריאים ושלמים.

מוקדם יותר היום נמסר מהמשטרה כי, "לפני זמן קצר התקבל דיווח לפיו 5 אנשים, בני משפחה וחברים, יצאו בשעה 15:00 עם סירת מפרשית לשיט בכנרת מחוף הדקל וטרם שבו לחוף. כוחות משטרה הכוללים 2 סירות של שיטור ימי כנרת וסירה נוספת של רשות הכנרת הוקפצו לזירת האירוע וברגעים אלו עורכים סריקות במים, ניידות משטרה סורקות בקו החוף ומסוק מהיחידה האווירית הוקפץ אף הוא למקום".

כזכור, לפני כחודש טבע למוות אריאל קסלבסקי, צעיר בן 19 תושב ירושלים, סמוך לחוק שקמים, חוף לא מוכרז בדרום-מערב הכינרת. נופשים במקום הבחינו בו נכנס למים, ולאחר שנעלמו עקבותיו הזעיקו את המשטרה. לאחר כמה שעות של חיפושים, שבוצעו על ידי שיטור ימי ויחידת צוללנים מתנדבים, הוא נמצא ללא רוח חיים.