צילום: פלאש 90

סאגת כספי המיסים: העונש של הרשות הפלסטינית לחברת חשמל

בעקבות ההחלטה של ממשלת ישראל לקזז את משכורות המחבלים מכספי המיסים שגובה עבור הרשות הפלסטינית, החליטה הרשות לעצור את העברת התשלומים לחברת החשמל הישראלית, המספקת חשמל לעיריות ולמועצות המקומיות בגדה

בעקבות ההחלטה של ממשלת ישראל לקזז את משכורות המחבלים מכספי המיסים שגובה עבור הרשות הפלסטינית, החליטה הרשות לעצור את העברת התשלומים לחברת החשמל הישראלית, המספקת חשמל לעיריות ולמועצות המקומיות בגדה. כך פורסם היום ברשת ב.

בשל כך, בשלושת החודשים האחרונים תפח החוב של הרשות הפלסטינית לחברת החשמל בעוד שלוש מאות מיליון שקלים, והוא עומד כעת על כשני מיליארד שקלים.

הרשות הפלסטינית הורתה למועצות בגדה שלא להעביר את הכסף לידי ישראל ולהשאיר אותו אצלן כפיצוי על העיכוב בהעברת הכספים מטעם מרכז השליטה ברשות הפלסטינית.

כזכור, אבו מאזן החליט שלא לקבל כלל את כספי המיסים שגובה עבורו ישראל מאחר והוחלט על קיזוז כספי המחבלים המשולמים מאותם כספים.

לפני כחודש וחצי נפגשו נתניהו וכחלון לפגישת חירום שעסקה בגורלה של הרשות הפלסטינית מאחר וההחלטה שלה שלא לקבל את כספי המיסים מוביל אותה לעבר משבר כלכלי ולקריסה מוחלטת מה שיכול לגרום לקיצוניים להשתלט על משרדי הרשות ולגרום לגל פיגועים נגד ישראל.

בנוסף, משלחת פלסטינית נפגשה לפני כחודש עם שר האוצר משה כחלון, בניסיון להגיע להבנות שיאפשרו את העברת כספי המיסים שישראל גובה עבור הפלסטינים. בפגישה השתתפו השר כחלון והשר לעניינים אזרחיים ברשות חוסיין א-שייח.

4 תגובות

משכורות למחבלים.
מוטב שתדברו על משכורות לאברכים.

ואכלת את כל העמים אשר ה' אלוקיך נותן לך
לא תחוס עינך עליהם
ובגמרא כל המרחם על אכזרים סופו להתאכזר על רחמנים

הוא גם רוצח וממתכנני הפיגוע במעלות

איזה ילד רע, מעניש את ישראל ולא מוכן לקחת כסף….
יש מישהוא שיכול להסביר לי, למה בכלל צריך לשלם להם???

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *