צילום: דוברות זק"א

אסון בירושלים: בחור חרדי כבן 16 נהרג בתאונה קטלנית

בתאונה קטלנית, עם מעורבות רוכב אופנוע והולך רגל, נקבע מותו של בחור חרדי כבן 16 שרכב על אופנוע, צוותי מד״א פינו הולכת רגל בת 49 במצב בינוני ובן 14 במצב בינוני לביה״ח הדסה עין כרם. צוות זק״א ירושלים בדרך לזירה לטפל בכבוד המת

אסון בי-ם: בחור בן 16 נהרג בתאונה קטלנית כשרכב על אופנוע. באותה תאונה נפצעו בת 49 במצב בינוני ובן 14 במצב בינוני לביה״ח.

מדובר בתאונה קטלנית, עם מעורבות רוכב אופנוע והולך רגל, במקום נקבע מותו של רוכב אופנוע כבן 16, צוותי מד״א פינו הולכת רגל בת 49 במצב בינוני ובן 14 במצב בינוני לביה״ח הדסה עין כרם. צוות זק״א ירושלים בדרך לזירה לטפל בכבוד המת.

החובשים של מד"א ישי לוי ואלי פרחי רכובים על אופנועי מד"א סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את האופנוע במרכז הכביש ובסמוך אליו שכבו 3 פצועים על המדרכה. נער כבן 16 שסבל מפגיעה רב מערכתית קשה היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי ולבצע בו פעולות החייאה אבל לצערנו הפציעה שלו הייתה אנושה ולאחר זמן קצר הפראמדיקים נאלצו לקבוע את מותו".

"הרוכב הנוסף כבן 16 שנפגע באורח בינוני בבטנו ובגפיים והולכת הרגל כבת 49 שנפצעה באורח קל טופלו במקום ופונו באמבולנסים של מד"א לבי"ח הדסה עין כרם בעיר כשמצבם יציב".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *