צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

"ניגוד עניינים": בג"צ קבע – רון קובי יישאר בתפקידו כראש העיר טבריה

רון קובי יישאר לעת עתה ראש עיריית טבריה והשימוע בעניינו יידחה בשבוע נוסף ובמהלכו, ישקול שר הפנים אריה דרעי את הצעת השופטים למנות חברי ועדה קרואה שיעבירו את תקציב העירייה יחד עם רון קובי. "אמירות בעייתיות שנאמרו על ידי השר"

שופטי בית המשפט העליון קבעו בדקות האחרונות כי רון קובי יישאר לעת עתה בתפקיד ראש עיריית טבריה וכי השימוע בעניינו יידחה בשבוע נוסף ובמהלכו, ישקול השר אריה דרעי את הצעת השופטים למנות חברי ועדה קרואה שיעבירו את תקציב העירייה יחד עם רון קובי.

נשיאת העליון חיות הודיעה כי המדינה תצטרך לאשר עד ה-5 באוגוסט את הצעת העליון לפיה ראש עיריית טבריה רון קובי יעמוד בראש ועדה שתמלא את תפקידי המועצה. זאת, עד לשימוע שלו שיערך באוקטובר, כדי לאפשר לו לאשר את התקציב.

במהלך הדיון אמרה נשיאת ביהמ"ש העליון חיות לרון קובי – "גם אם תקבל ארכה של שלושה חודשים עד אחרי ממשלת מעבר, לא תוכל להעביר תקציב כי המועצה פוזרה. אולי אדוני מוכן מבחינה משפטית להסביר לנו למה לעכב את השימוע".

רון קובי טען: "במשך חמש פעמים הבאתי לדיון במועצה את תקציב העיר. בלי הסברים, בדיונים ארוכים, לא היה דיון על סעיפים. היה ניסיון למשוך את הזמן כדי שנגיע למצב שהתקציב לא עובר".

"כוחות האופל שלטו בעיר המון שנים", הסביר קובי לשופטים. "והנה, תוך 8 חודשים פתחנו את העיר. את איזורי התיירות והתחבורה הציבורית בשבתות. כולם באים בהמוניהם". את המחלוקת שיש לו עם השר דרעי הסביר קובי כ"יריבות אישית".

הנשיאה חיות הציעה למנות ועדה קרואה שאיתם קובי יעביר את התקציב. "יש אמירות מאוד בעייתיות שנאמרו על ידי השר שאמור להכריע לגבי עתידו של קובי. אני לא רוצה לחזור על זה כאן".

19 תגובות

יש גם אמירות מאד בעייתיות שנאמרו על ידי שופטים כנגד החרדים

בכל מדינה מתוקנת אחרת היו זורקים אותו מכל המדרגות
איש שנאה ובריונות
הבגצ מפחד להיות בצד של הדתיים

אתה יכול להיות משוגע לכו"ע, ואתה יכול לטעון טענות מוזרות, וכמה שדרעי נזהר שלא להוציא נגד רון קובי מילה לאורך כל התקופה-כדי שלא לתת לו נשק,
בסוף-חרדי נגד חילוני, החילוני ינצח…. [זה נראה מובן מאליו, אבל לפעמים חושבים שהפעם יהיה שונה אבל לא….]

בדיוק כמו שצפינו. בג'ץ הרשעים וקובי רון הולכים יד ביד. הרי זה ברור.

בושה של מדינה

בושה!

מלכות הרשעה..
אם הוא ראש עיר חרדי בגץ היה קובע אחרת

ומלכות הרשעה במהרה תעקר ותשבר ותכלם

רון קובי שנילחם יחד עם בג"ץ של השקר נגד הבורא יתברך . אנו ניזעק לבורא שישלח לנו משיח צדקינו וינער מעמינו את שונאי ה' ותורתו העזי פנים . תתביישו לכם שונאי ה' וחכמיו

רון קובי . אתה לא יותר מאשר חיידק מרושע

וכי מה חשבתם ?
שיפסקו לטובת דרעי. ?
חחחח??????

בושה וחרפה

להבדיל גם לבג"צ היה אסור להכריע בסוגיא, הרי גם הם בממשלת מעבר, כך קבעו חז"ל בתפילה: "כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ" עוד מעט מגיעים הימים הקדושים של עשרת ימי תשובה ונכוון על זה חזק

משמים מחזקים אותנו בהרגשה הקשה של הגלות

ממשיך העקשן…

זה נטו שנאה של בגץ לחרדים הם לא שמעו את הצד של משרד הפנים אם היה ראש עיר חרדי שהיה מתבטא נגד החילונים עשירית ממה שרון קובי התבטא נגד חרדים היו זורקים אותו בלי לשמוע צד שני בכלל רון קובי כל יום דיבר נגד אריה דרעי בתקווה שיוציא מילה אחת נגדו הוא לא הגיב לו רק פעם אחת קרא לו טרול ובית המשפט קפץ על זה כמוצא שלל רב את חברי המועצה הבגץ אפילו לא הסכים לשמוע

בס"ד בג"ץ גימ' 95. המן גימ' 95. לא דין גימ' 95.
רון קובי גימ' 374. היינו חרפה גימ' 374.

אני הייתי פוסל את בג"צ מלדון בעתירה הזו
ניגוד עניינים…

אחר כך מצפים שיהיה אימון במערכת המשפט
ממש משפטים בל ידעום
על כך אנו מצפים ומתפללים השיבה שופטינו כבראשונה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן