צילום: אלחנן בא גד

בעיצומה של ההופעה בעפולה: בג"ץ ביטל את פסק הדין ואסר את האירוע

לקראת סוף האירוע בעפולה החליט בית המשפט כי ההחלטה של בית המשפט המחוזי התקבלה בחוסר סמכות. שופטי בג"ץ הדגישו שאינם מביעים דעה לגבי הנושא עצמו. בפועל, החלטת בג"ץ שהתקבלה כבר לקראת סיום האירוע, הינה חסרת משמעות

לקראת סוף האירוע בעפולה שהתקיים באישור בית המשפט המחוזי שביטל החלטה קודמת שלו, החליט בית המשפט לקבל חלקית את "שדולת הנשים" וקבע כי ההחלטה התקבלה בחוסר סמכות מאחר ולשופט בית המשפט המחוזי לא היה סמכות לבטל את ההחלטה שקיבל שופט אחר באותו בית משפט. שופטי בג"ץ הדגישו שאינם מביעים דעה לגבי הנושא עצמו.

תגובת תנועת ש״ס להחלטת בג״צ: "צר לנו ששופטי בג״צ בחרו בפלפולים משפטיים לא רלוונטיים על פני השכל הישר וההיגיון. אנו נמשיך להיאבק כדי לשנות את ההחלטה הזו ולאפשר לכל ציבור במדינת ישראל את הזכות לחיות על פי אמונתו ואורחות חייו ללא כפיה"

יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני: "זה היה צפוי. דווקא ההחלטה של השופט שאפשר לקיים את האירוע הייתה ההפתעה. כל האמירות שבית המשפט דואג לזכויות המיעוט הכל שקר. כשזה מגיע לנושאים של הציבור החרדי או הדתי זה מזכיר את הסיפור של רבי יונתן אייבשיץ עם החתול והעכבר. הם לא רואים לנגד עיניהם, לא זכויות מיעוט ולא דמוקרטיה. זה מלחמה על השם ועל משיחו ואנחנו לא נרפה, לא נוותר ונמשיך בעזרת השם את המאבק בכל הכוח".

חה"כ ינון אזולאי מ'ש"ס' התייחס להחלטת בג"צ ואמר כי, "ביטולו של פסק הדין בידי בג"צ מוכיח פטרנות והתנשאות של יושבי מגדל השן – תוך כדי התעלמות ממגזרים אחרים ומצדד בצורה חד צדדית ומפלה ללא שום הגיון. מבחינתם הציבור החרדי הוא שקוף וממודר".

ח"כ יצחק פינדרוס: "פסק הבג"ץ מחייב שיוצאו הנחיות חדשות של היועץ המשפטי לממשלה שיתיר לנו לחיות על פי אמונתנו. רק יהדות תורה חזקה תוכל לדרוש את זה בעוד חודש".

בעקבות פסיקת בית המפשט המחוזי בצהריים, הערב התקיימה ההופעה כמתוכנן בהשתתפות ענקי הזמר מוטי שטיינמץ וחיים ישראל. הרחבות הנפרדות על פי ההלכה היו מלאות באלפי חרדים וחרדיות מתושבי העיר ומחוצה לה. בפועל, החלטת בג"ץ שהתקבלה כבר לקראת סיום האירוע, הינה חסרת משמעות.

ראש עיריית טבריה רון קובי שהגיע למקום הורחק על ידי המשטרה. "ההופעה למגזר הדתי בעפולה אשר מתקיימת בהפרדת גברים ונשים החלה ומתקיימת כסדרה. נבחר ציבור אשר נכנס למתחם מתוך כוונה לייצר פרובוקציה הורחק על ידי שוטרי משטרת ישראל, שנערכו במקום מבעוד מועד, וזאת לאחר שהופעתו במקום הביאה לתגובות מקהל הציבור ועלה חשש להידרדרות לאלימות ולפגיעה בשלום הציבור, נמסר מהמשטרה.

ראש עיריית עפולה, אבי אלקבץ אמר באירוע כי, "אני ראש עיר של כולם וגאה להיות גם ראש עיר של הציבור החרדי. בהחלטה מושכלת הגיע היום השופט להחלטה החכמה הזאת. אני היום מתבייש להגיד שעשינו רק אירוע אחד לציבור החרדי, מגיע להם יותר. אנחנו דורשים שלא תהיה כפייה חילונית. תודה רבה לשר דרעי היקר על כל פעילותו".

25 תגובות

מדינת הלכה?????
מדינת בג"ץ!!!!!!!!!!

מדינת הלכה?????
מדינה של גהנום!!!!!

שאפו לר"ע עפולה

לא מצליחה להבין.
מה הם רוצים?
אירוע לציבור חרדי.
למה הם מתערבים?
מוזר

לחברי הכנסת הדתיים נא לפעול לביטול החוק שאוסר אירועים בהפרדה במקומות ציבוריים שחוקק יאיר לפיד ושות'

הם לא התייחסו לנושא עצמו אלא רק ביטלו את ההחלטה בגלל סיבה צדדית…
בגץ ראה את הלך הרוח. הוא יודע שזה לא פופולרי כרגע לפסוק כנגד החרדים כיוון שהשעה שיחקה לנו, לפחות בתקשורת שמענו הרבה חילונים שצידדו לטובתינו.

אבל בדיון הבא שנשות השדולה תעתורנה שוב, והן לא יוותרו בגלל המימון הרב שהן מקבלות מאדון סורוס, בגץ יהיה חייב להתייחס ל"נושא עצמו" מה שנקרא.

א. כל הכבוד לראש עירית עפולה
ב. ב"ה שבמדינה הזאת אף לא משעמם, תמיד ימצאו על מה שיהיה שמח ואם לא ימצאו אז ימציאו..

והסר ממנו יגון והנחה, שופטים ושופטות של מדינת ישראל.

ראו עד להיכן הגענו רבותיי. הציבור החילוני מיצר על הופעה אחת מסכנה של הציבור החרדי שתהיה בהפרדה מתוך מאות מופעים חילוניים לציבור החילוני.
הם לא מבינים שברור לחרדים שיש כאן שנאת חינם? הציבור החילוני רובו לא מכבד את דרכי התורה ודרכי העולם החרדי והיהדות.הם לא מעוניינים בסיפרי גמרא ומשנה ולא ספרי תורה ולא חגים ולא רגלים ובכלל לא מתעניינים בהיסטוריה היהדות וענייני מתן תורה. לא יאומן שעבודת אלילים מעניינת אותם והם מסוגלים ללכת בדרך סטרא אחרא רק לא בדרך התורה. הנצרות יותר מעניינת והם מתערבים בגויים.מדוע?
הם ערב רב והשם מכוון אותם רחוק מדרך התורה כדי שלא יכנסו לעם ישראל ולא ישאר מהם זכר. רון קובי הוא אחד מהם. ימ'ש וזכרו.

הבג"ץ מגדיש את סאתו
שנאת החרדים מאבדת להם את הטאקט.
יחזור אליהם בבומרנג.

מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו

והסר ממנו יגון ואנחה שופטים ושופטות של מדינת ישראל

אני חושב שזה רון קובי
הוא היתפלל לבטל את האירוע ואף קרע את בגדו
הוא אמר שאסור להשיר
ב-ט באב זה נוגד את ההלכה
ואף צוטט את הקוראן.

למה רון קובי השיקצה הגיע למופע?????.
ואחרי שהגיע כל הכבוד למשטרה שלא נתנה לו להיכנס
וכל הכבוד לראש עירית עפולה.
ומה בג"ץ רוצה ??????
נווווווווו איפה המשיח כבר רוצים אותו

בגץ עובדים בלילה?
או שזה רק למקרים "דחופים"
של "פיקוח נפש" כמו עכשו?

תגובה קודמת "חרדית גאה!" תרתי דסתרי! לא יתכן

בדיעבד מתברר שלא היתה סמכות לשופט לקיים הפרדה באירוע כך אומר בגץ, וכך נודע רק בסיום האירוע, אלא ודאי שיש יד מכוונת מלמעלה שאפילו משתמשת בשופט בית המשפט בעל כרחו שיאשר דברים שלא בסמכותו לאשר ויעביר מהלך לא חוקי רק שנדע מי באמת שולט בעולם, הלא הוא " ה' אחד " על כן תודה רק לו שעזר "לאריה דרעי" מעל הטבע

מהיום נכוון יותר בברכת והסר ממנו יגון ואנחה. שכידו מדובר על שופטים שלא על פי דרך התורה.

בושה וחרפה למדינת ישראל.
בימים קשים אלו אני חושבת ברצינות להקים את שדולת הנשים החרדיות על מנת לחשוף את השקר של השמאל, את ההתנשאות של שדולת הנשים שהן יודעות מה טוב בשביל הנשים החרדיות.
אנחנו חוזרים בתשובה למעלה מעשרים שנה, חיינו את עולם החילוני שהוא חולני.
יישר כוח לכל העוסקים במלאכת הקודש לקיים אירועים בקדושה ובטהרה.
בשם ה' נמשיך לעשות ולהצליח!

מדינת הלכה????
הלכה המדינה!!!!!!!

כשהדרישות שלנו הם בשם 'החופש והתרבות וההנאה' כל החילונים איתנו. מאות שעות שידור ותעמולה הרווחנו בחינם נגד ליברמן, הוא מספר שהחרדים רוצים 'הלכה', עכשיו כולם יודעים שהחרדים רוצים 'חופש תרבות והנאה'. כנראה זה בגלל שראש עריית עפולה יודע הרבה יותר טוב מכולנו, מה באמת מדבר לציבור הישראלי.

ללוחמי השויון השיויון בכלל לא חשוב, חשובה להם רק השינאה שלהם ליהודים שומרי תורה.
עובדה תפקיד היולם – יועצת הרמטכל לענייני מגדר , הוא לאשה בלבד, והם לא מתקוממים.

נו איך היה בהופעה? לא היה חמסין??

כפיה חילונית!!!!!

הכי נהניתי לראות את החיוך הענק של מוטי שטיינמץ. תמיד רגילים לראות אותו על סף בכי. מתוק מדבש ונופת צופים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *