טרגדיה קשה: האם נהרגה בתאונה • השאירה 7 יתומים

תאונה קטלנית אירעה היום (שני) סמוך לשעה 16:00 ליד ההתנחלות תקוע. ההרוגה: שירה אברמזון, שיכלה את בעלה לפני שנתיים וכעת השאירה אחריה 7 ילדים יתומים גם מאם. הרקע לתאונה עדיין לא ברור. משטרת מחוז ש"י חוקרת

טרגדיה קשה אירעה היום (שני) סמוך להתנחלות תקוע. ד"ר שירה אברמזון נהרגה בתאונת דרכים סמוך ליישוב. חברתה שהייתה איתה נפצעה באורח קשה ופונתה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

קרא עוד:

[postim]

שנתיים חלפו מאז שיכלה שירה אברמזון ז"ל את בעלה לאחר שעבר דום לב והוא בן 50 שנה בלבד. היום נפגעה היא בתאונה דרכים ונהרגה במקום.

התאונה אירעה סמוך לשעה 16:00, רכב ובו חמישה פלסטינים פגע ברכבה של אברמזון מסיבה שאינה ברורה. אברמזון שנהגה נפצעה באורח אנוש, חברתה נפצעה באורח קשה. חמשת הפלסטינים ששהו ברכב נפצעו כולם באורח קל.

מתנדבי 'איחוד הצלה' שהגיעו למקום ניסו לטפל בנהגת שנפצעה באורח אנוש אך לצערנו רופא קבע את מותה.

זאבי סופר חובש 'איחוד הצלה' סיפר: "מדובר בתאונה חזיתית בין רכב פלסטיני לרכב ישראלי, אני וחובשים נוספים של 'איחוד הצלה' טיפלנו בפצועה שמצבה מוגדר בינוני ולמרבה הצער הנהגת נהרגה במקום, כמו כן הענקנו טיפול ל-4 פלסטינים שנפצעו קל. רופא צבאי קבע את מותה של הנהגת, הרקע לתאונה הקשה אינו ברור".

חברתה של אברמזון, רינה אישרן שנפצעה באורח קשה, פונתה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. במשטרת מחוז ש"י ממשיכים לחקור את נסיבות התאונה הקשה.

ד"ר שירה אברמזון עבדה כרופאה בבית החולים שערי צדק בירושלים. בת 56 במותה.

שנתיים לאחר ששיכלו את אביהם, 7 ילדים נותרו יתומים היום גם מאם. עובדים סוציאלים הגיעו לביתם כדי לבשר להם את הבשורה הקשה.

הלוויתה נערכה הערב בשעה 23:30 בתקוע.

ת.נ.צ.ב.ה

3 תגובות

קורע את הלב.
שמתם לב כמה תאונות יש לנו רק בשבוע האחרון??

להתעורר!

ל ה ת ע ו ר ר ! ! !

האדמו"ר משומרי אמונים זיע"א היה המגין של הדור וכעת אחרי פטירתו אנא אנו באים?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן