נתניהו קיים סיור ביטחוני בצפון והערכת מצב עם הרמטכ"ל • צפו

רה"מ ושר הביטחון סייר בצפון על רקע הדיווחים על פעולות ישראל באיזור ואמר: "במאמץ מורכב חשפנו שכוח קודס של איראן שלח יחידה מיוחדת של פעילים שיעים לסוריה, כדי להרוג ישראלים בגולן באמצעות רחפני נפץ. זו יוזמה ופיקוד של איראן וזה בשליחותם"

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו קיים סיור ביטחוני בצפון והערכת מצב עם הרמטכ"ל, מפקד פיקוד צפון ובכירים נוספים. "הבא להורגך – השכם להורגו". במאמץ מורכב של מערכת הביטחון אנחנו חשפנו שכוח קודס של איראן שלח יחידה מיוחדת של פעילים שיעים לסוריה, כדי להרוג ישראלים בגולן באמצעות רחפני נפץ.

אני מבקש להדגיש – זו יוזמה של איראן, זה פיקוד של איראן, וזה בשליחות של איראן.

בהחלטה נועזת ובפעילות מבצעית ומודיעינית מושלמת של צה"ל אנחנו הקדמנו אותם וסיכלנו את הפיגוע הזה, מנענו פיגועים קשים. אנחנו נחשוף הלאה כל ניסיון של איראן לתקוף אותנו וכל ניסיון שלה להסתתר מאחורי תירוצים כאלה ואחרים.

אני רוצה להדגיש שאנחנו לא נסבול התקפות על ישראל ממדינה כלשהי במרחב. כל מדינה שתאפשר את השימוש בשטחה להתקפות נגד ישראל תשא בתוצאות, ואני מדגיש – המדינה תשא בתוצאות.

סטילס: חיים צח/לע״מ

וידאו: רועי אברהם/לע״מ

6 תגובות

מערעת המשפט של עזה . ולא של ישראל . אנו אבדנו את האמון בכם . אנו שונאים אתכם שמאלנים לא רצויים .עוכרי ישראל שונאי דת ודין .. אתם לא שופטים אלא נהנתנים אוכלי חינם פחדנים שונאי חרדים שופטים הזויים .אתה שופטים של השמאל אין לנו אימון בכם ולא יהיה לעולם .איכס גועל

נתנייהו תעשה חוק שיזרוק את מערכת המשפט לעזאזל . אלה אנשים נהנתנים שונאי חרדים הזויים . מר נתנייהו אתה עייף . לך הבייתה נמאסת עם העייפות שלך . אתה מדכא את העם . די די די די די די לך הבייתה נמאסת עם הטימטום והשקרים שלך . אפילו הבן שלך אמר שאתה עושה שטויות . לך לך לך לך לא רוצים אותך ולא את יהיר העמלקי ולא את גנץ הפסיכיטרי .ולא איווט השמן הדפוק שו א ישראל ….

מערכת המשפט אוהבת ערבים תומכי טרור דוגמת אחמד זיבי הטרוריסט תומך בשהידים האומלל אוכל בשר כלבים . ומקבל משכורת בחסות בגץ ההזויים . לכו הבייתה שונאי חרדים . לכו הבייתה עוכרי ישראל . משיח בדרך ישליך אתכם לעזה .אמן ואמן .תומכי התבוללות וחיסול דת ישראל . אתם אשמים בחורבן הבית . אתם דור המבול . שונאי ה' .איכס

חברי בגץ הם הם ראשי דור המבול שבאו בגילגול . מר מנדבליט הרדום שמתיר בחסות הכיפה שלו אירועים מעורבים בניגוד לתורה . פתח פתח לחיכוך של ניאוף בין הנואפים לחרדים . מתיר בניגוד לתורה . תתבייש לך הקב"ה מביט על הטימטום שלך וצוחק עליך . את מםצד שיקחו לך את הכסא והכסף והכבוד האומלל . נותן גיבוי לבגץ שונאי דת ה' . חיילי בלעם

הציבור שמסתכל באתר מתעניין בשלום א. ש האם הכל בסדר אתך???? על מה יתפרצת

לגבי מה שאמר אדם נורמלי אני חושב ש א.ש יצה עכשיו מי אישפוז בכפייה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *