יחידת הכלבנים לישראל (יכ"ל) יחד עם מתנדבים נוספים ערכו יום חיפושים מיוחד בגזרת הר מירון אחר הנעדר שעקבותיו נעלמו בשבת הסמוכה לל"ג בעומר מאזור דרך בורמה הסמוך לציון הרשב"י מירון. מפקד יכ"ל: "אסור להתייאש, אנו העוגן של החיפוש והמשפחה"


צילום: דוברות יכ"ל

יחידת הכלבנים לישראל (יכ"ל) בפיקודו של יקותיאל בן יעקב יחד עם מתנדבים שבו היום (חמישי) ליום חיפושים מיוחד בגזרת הר מירון אחר הנעדר משה אילוביץ שנעלמו עקבותיו בשבת בצהריים בתאריך 18.05.19 מאזור דרך בורמה הסמוך לציון הרשב"י מירון.

הדגש בחיפושים והסריקות שנערכו היום ע"י כלבני יכ"ל זה היה על מקומות קדושים, עומק השטח והסבך, בורות, ומערות. קיים חשש כבד מאד לחייו. המשפחה פרסמה אמש פרס של 100.000 שח למי שיצליח לאתר את משה.

אילוביץ הוא אב ל 5 ילדים קטנים. היום, אשתו חיה השתתפה באופן פעיל בחיפושים הרגליים בשטח יחד עם עוד כ 15 מתנדבים מומחים לחיפושים מיכ"ל יחידת הכלבנים לישראל.

בסיכום יום ארוך של חיפושים בהכנסת אורחים של משפחת בולטון שתרמה את המקום לשימוש החפ"ק, אמר מפקד יכ"ל: "אסור להתייאש, אנו העוגן של החיפוש והמשפחה. ואנו מתקרבים לאיתור המיוחל. זיכינו שטחים חשובים מכלל השטחים הרלוונטים".


צילום: דוברות יכ"ל