יו"ר הימין החילוני וראש עיריית טבריה רון קובי החליט להגיע הערב (חמישי) לסיור בעיר התורה והחסידות בני ברק בסמיכות לביהכנ"ס איצקוביץ'. הסיור ככל הנראה יגרום לסערה ולמהומות סביבו. במשטרה מתכוונים להיערך מבעוד מועד למנוע מהומות

ראש עיריית טבריה רון קובי לא מסתפק כנראה בפרובוקציות שהוא מחולל בעירו – טבריה והחליט להגיע הערב (חמישי) לסיור בעיר התורה והחסידות בני ברק.

את הסיור מגדיר רון קובי כחלק ממסע הבחירות שלו  – מפלגת "רק רון קובי הימין החילוני נלחמים בכפייה החרדית". לדברי קובי, "הציבור החרדי סקרן לשמוע את דעותיי, אני מתכוון להגיע ולהסביר את ההתנגדות שלי לכפייה החרדית".

על פי הודעתו של קובי, הוא יסייר בסמיכות לביהכנ"ס איצקוביץ' ברח' הרב שך בעיר. סיור שככל הנראה יגרום לסערה ולמהומות סביבו.

נזכיר כי בעיצומה של ההופעה בעיר עפולה שהתקיימה בהפרדה מלאה, הגיע רון קובי עם מספר חבריו במטרה לייצר פרובוקציה במקום ונהדף על ידי כוח משטרה שהיה במקום.

בהודעה שפרסם קובי נכתב: "הערב בשעה 23:00 רון קובי מגיע לבני ברק כחלק ממסע הבחירות של רק רון קובי הימין החילוני נלחמים בכפייה החרדית. הציבור החרדי בבני ברק סקרן ואנחנו נגיע להסביר את עניין ההתנגדות שלנו לכפייה החרדית".

גורם במשטרה בשיחה עם 'חדשות JDN' אומר כי בכוונת המשטרה להיערך במקום בכדי למנוע סערה ומהומות.