צוות השומרים החל במרדף אחר חשוד שגנב אופניים חשמליים ונמלט לכיוון היציאה מהעיר בני ברק, לאחר זמן קצר הוא נעצר על ידי המתנדבים ברחוב כהנמן בעיר. במהלך המרדף זיהו המתנדבים חשודה נוספת שהתברר ששיתפה פעולה עם החשוד

הלילה התקבל דיווח במוקד השומרים משני בחורי ישיבה, על כך שזמן קצר לפני כן נגנבו מהם זוג אופניים חשמליים יקרי ערך ברחוב כהנמן בעיר בני ברק.

אל המקום הוזעק צוות של הארגון שהיה במהלך סיור בקרבת מקום. הצוות החל במרדף אחר החשוד שנמלט לכיוון היציאה מהעיר, לאחר זמן קצר הוא נעצר על ידי המתנדבים ברחוב כהנמן בעיר. במהלך המרדף זיהו המתנדבים חשודה נוספת שהיתה בנסיעה על אופניים חשמליים ובמהלך תשאולה התברר ששיתפה פעולה עם החשוד בגניבת האופניים.

במהלך ההשתלטות על החשודים נתפסו סה"כ שלושה זוגות אופניים שנגנבו במהלך השעות שלפני תפיסתם. על החשודים נתפס ציוד פריצה מתקדם.

החשודים, כבני 30, עוכבו על ידי המתנדבים עד להגעת שוטרי הסיור של מרחב דן שהובילו אותם לתחנת המשטרה להמשך חקירה. היום (ראשון) יוחלט האם להביאם בפני שופט להארכת מעצרם.

יש לציין כי במוקד השומרים מתקבלות שיחות רבות מאזרחים תושבי בני ברק שמדווחים כי אופניהם נגנבו. בכל מקרה של גניבת אופניים חשמליים, ממליצים בארגון 'השומרים' לפנות לתחנת המשטרה לצורך זיהוי האופניים והגשת תלונה.