צילום: דוברות הצלה

בני ברק: אישה נפצעה בינוני מחפץ כבד שנפל על ראשה

כונני ארגון הצלה הוזעקו לרחוב הרב שך בבני ברק בעקבות דיווח על אישה שנפגעה בראשה מחפץ כבד (פלטה איסכורית) שנפל עליה מגובה. הכוננים העניקו טיפול רפואי ראשוני לאישה כבת 25 במצב בינוני עם חבלת ראש והיא פונתה לביה"ח בילינסון

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • "הבית בבני ברק" משפחת הערליך בימים יפים יותר

  תוכן מקודם

 • "בגיל 8 נתלשתי מהבית" מוישי חוזר ליום הבריחה

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

אישה כבת 25 נפצעה באורח בינוני מחפץ כבד שנפל על ראשה כשעברה עם עגלת תינוק ברחוב הרב שך בבני ברק. צוות מד"א והצלה שהוזעקו למקום העניקו לה טיפול ראשוני ופינו אותה לביה"ח בילינסון כשמצבה בינוני עם חבלת ראש.

חובש רפואת חירום במד"א אלחנן רוזנשטיין סיפר: "האישה שכבה על המדרכה, כשבסמוך אליה חפץ גדול, שלדברי עוברי אורח נפל מהקומה הרביעית בבניין הסמוך. היא סבלה מחבלת ראש, הענקנו לה טיפול רפואי ופינינו אותה לבית החולים כשמצבה יציב. במהלך הטיפול הרפואי הבנתי שבזמן שנפצעה היא הלכה ברחוב עם עגלת תינוק, שבאורח נס לא נפגע".

מדוברות הצלה נמסר: "כונני ארגון הצלה – מתנדבי מד"א הוזעקו לרחוב הרב שך בבני ברק בעקבות דיווח על אישה שנפגעה בראשה מחפץ כבד (פלטה איסכורית) שנפל עליה מגובה. הכוננים בסיוע צוותי מד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני לאישה כבת 25 במצב בינוני עם חבלת ראש והיא פונתה על ידי אמבולנס להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים בילינסון בפתח תקווה".

מדוברות מד"א נמסר: התקבל דיווח על אישה שנפגעה מחפץ שנפל מבניין בזמן שהלכה ברחוב, ברחוב הרב שך בבני ברק. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בילינסון אישה בת 25 במצב בינוני, עם חבלת ראש.

3 תגובות

"נפל" ?…
הושלך יותר מתקבל. נסיון לרצח – הגדרה יותר מדוייקת.

אין על הצלה ולא יהיה

מהמורות בכבישים ובמדרכות
אין תאורה נורמלית בלילות
ומלמעלה "נפילות"
עיר של סכנת נפשות

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell