תאונה עם מעורבות אופניים חשמליים ורכב פרטי אירעה ברחוב ינובסקי ירושלים. "ביצענו פעולות החייאה על רוכב האופניים שסבל מפגיעה רב מערכתית וללא הכרה. למרבה הצער בתום מאמצי החייאה נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל"


זירת התאונה. צילום: תיעוד מבצעי מד"א

רוכב אופניים כבן 40 נהרג מפגיעת רכב ברחוב בית"ר בירושלים. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותו בזירת התאונה.

מארגון מד"א נמסר כי, "בשעה 20:47 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על הולך רגל שנפגע מרכב ברחוב בית"ר פינת ינובסקי בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי לגבר כבן 40 במצב אנוש מחוסר הכרה". בהמשך עודכן, בסופן של פעולות החייאה נקבע מותו של רוכב אופניים.

החובשים של מד"א משה חמד ואלי פרחי שהגיעו למקום רכובים על אופנועים סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב על הכביש מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה כשהאופניים נמצאות במרחק של מספר מטרים מתחת לרכב. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה אבל הפציעה שלו הייתה אנושה ובסופן נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו."

יעקב באס פרמדיק מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "ביצענו פעולות החייאה בסיוע רופא מסניף טרם שבסמוך על רוכב האופניים שסבל מפגיעה רב מערכתית וללא הכרה. למרבה הצער בתום מאמצי החייאה נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".