צילום: יוסי זמיר / פלאש 90.

אשר חזות בן ה-14 שנפגע מברק נילחם על חייו: "המצב קריטי, תתפללו" • צפו

מצבו של הבחור ישיבה שנפצע אתמול בחוף זיקים ממשיך להיות קשה מאוד. אביו שמעון: "המצב קריטי מאוד. להתפלל, לקרוא תהילים - זה הדבר היחידי שיכול לעזור". האח סיפר: "הם הלכו ואז פגע בהם הברק, כולם עפו" • בפנים: שמות הפצועים לתפילה


אלחנן חזות. צילום: דוברות ביה"ח ברזילי.

אשר חזות בן ה-14 שנפצע אמש (שלישי) מפגיעת ברק בחוף הים בזיקים ממשיך להילחם על חייו ומצבו מוגדר קשה מאוד. שמעון חזות, אביו של אשר, ביקש הבוקר מהציבור להתפלל לשלומו. "המצב קריטי מאוד. להתפלל, לקרוא תהילים – זה הדבר היחידי שיכול לעזור במצב הנוכחי".האב הוסיף: "המצב מאוד קשה. ביצעו בו פעולות החייאה, איו דופק, הנשימה לא סדירה, ואנחנו מתפללים לחסדי שמיים".

גיסתו של אשר שנפגעה אף היא באירוע, עדיין במצב קשה, אך יציב. מצבם של שלושת האחים האחרים למשפחת חזות מוגדר קל עד בינוני.

הצוות הרפואי בבית החולים ברזילי שבאשקלון נאבק על חייו של אשר. סגנית מנהל בית החולים ברזילי, ד"ר גילי גבעתי, עדכנה כי "הוא מקבל טיפול אינטנסיבי כשהוא מונשם ומורדם". היא הוסיפה כי "עוד שלושה פצועים במצב קל עד בינוני מתאוששים". לדבריה, הם "מטופלים במחלקות השונות בבית החולים".

איתמר, אחי הפצועים, סיפר: "הם היו בחוף, הם שמעו ברק. אלחנן אמר להם 'אני מפחד, בוא נתקפל, זה לא צחוק'. הם הלכו בשורה ואז פגע בהם הברק, כולם עפו. אלעזר ופדות נשארו בהכרה". האח סיפר על כוחות לא מבנים שקיבל אחיו באירוע הקשה: "אלחנן הצליח לקום בכוחות על, וצעק לצעירים שהיו בחוף, הוא ביקש מהם להזעיק עזרה, ואז כשהוא חזר הוא ראה את אפרת בלי הכרה וביצע בה פעולות החייאה".

אח נוסף, אלחנן חזות, בן ה-17 שנפצע קל-בינוני, תיאר בשיחה עם כתבים את שאירע: "הלכנו לים ופתאום היו רעמים. אמרתי להם 'בואו נזוז' ואז נפלתי והעירו אותי אחר כך כשישבנו אחד ליד השני. מדובר באסון. לפני כן היו ברקים, ביקשתי שנלך ואז פשוט הרגשתי שמעירים אותי. אשר בחור ישיבה, לומד, רצינו ללכת לים ליהנות וקרה אסון. חמישה ממשפחה אחת זה אסון".

שמות הפצועים לתפילה: אשר בן מזל, אפרת בת שרה

אירוע חריג: 5 נפגעים, בהם אנוש וקשה, מברק בחוף זיקים

6 תגובות

מה שם אמו של הפצוע?

מה השם המלא לתפילה?

אשר בן מזל

אשר חיים בן מזל לרפואה שלמה

אשר חיים בן מזל לרפואה במהרה

שמות הפצועים לתפילה: אשר בן מזל, אפרת בת שרה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *