צילום: פלאש 90

"סערת הקדיש": הפרשן אמר קדיש על נתניהו – תלונה הוגשה למשטרה

שני עיתונאים המשתייכים למחנה השמאל הביעו תמיכה בסיומו המוקדם של שלטון ראש הממשלה בשידור חי וציטטו קטעים מתוך הקדיש. הליכוד: "אפילו בושה אין להם". בן עמי: "רק סיכמתי את דברי אברמוביץ'". הוגשה תלונה למשטרת ישראל

במהלך שידור אמש בערוץ 12 התבדחו הפרשן אמנון אברמוביץ' והמגיש עודד בן עמי בערוץ 12 כשקראו "קדיש" על כהונת ראש הממשלה נתניהו, ובעקבות כך התעוררה סערה. במהלך השידור אמר אברמוביץ': "כל מי שמודיע שיתמודד מול נתניהו או לאחר עידן נתניהו, היה רוצה לראות שעידן נתניהו סוף סוף מגיע אל קיצו". בתגובה ענה בן עמי בציטוט מתוך תפילת קדיש: "בעגלא ובזמן קריב, אתה אומר?". "בעגלא ובזמן קריב ואמרו אמן", השיב פרשן חדשות 12. "אמן", ענה בן עמי.

ראש הממשלה הגיב בזעם על דבריהם של הפרשן והמגיש: "אמנון אברמוביץ' ועודד בן עמי אפילו לא מנסים להסתיר את שנאתם לראש הממשלה נתניהו – ואומרים עליו היום קדיש בשידור חי. תארו לכם מה היה קורה אם מישהו מהימין היה אומר קדיש על אחד ממנהיגי השמאל. אפילו בושה כבר אין להם".

אמנון אברמוביץ' אמר בתגובה לסערה: "עודד בן עמי ואני דברנו על מתמודדי הליכוד לאחר עידן נתניהו. על כך ורק על כך. התגובה לדברינו הינה מניפולציה שקרית וזדונית". עודד בן עמי הגיב בטוויטר: "בעקבות התגובות לדברי בתכניתי הערב, אני מבהיר שסיכמתי את דבריו של אמנון אברמוביץ', שאמר שיתכן שיש מי שמעוניינים שהעידן שאחרי נתניהו יבוא במהרה, במילים 'בעגלא ובזמן קריב' שהן תרגום דבריו של אמנון בארמית. כל פרשנות אחרת לאמירה הזאת אינה במקומה, ולא ראוי ליחס לי כל כוונות נסתרות. אני מאחל לראש הממשלה אריכות ימים ובריאות טובה".

שר התקשורת דוד אמסלם התייחס לסערת הקדיש ואמר: "נדהמתי והזדעזעתי לשמוע את דובר צה"ל לשעבר ואת ה"פרשן" הפוליטי של החדשות, מספידים את רה"מ נתניהו ואף קוברים אותו בשמחה רבה. עם כל הכבוד לכישורי הארמית של השניים- מדובר בהתבטאות חמורה, מבישה ונלוזה, שאין לה מקום במהדורת חדשות במדינה דמוקרטית. קברניטי קשת – עצרו את הפארסה הזו, ומיד".

נציין כי יו"ר סניף הליכוד בבאר יעקב, שימי טל, הגיש תלונה באמצעות משרד עורכי דין, לנציב התלונות ברשות השנייה. מאוחר יותר אתמול גם הגיש תלונה במשטרה.

13 תגובות

האיבה שלהם לנתניהו היא חולנית, ועדיין מה שהם אמרו, לגיטימי לחלוטין במדינה דמוקרטית.

די לרצח ביבי
ביבי מלך ישראל חי וקיים !!!!!!!

נו…
תינוקות שכמוכם… בכיינים…
אני מאוד ימני ואנטי שמאלני
אבל אף אחד לא דבר את נתניהו ואף לא הספידו אותו.
אם כבר עשו משהו זה לאחל שממש במהרה יגמר שלטונו של נתניהו.
היו לא תהיה…
אל תהיו ילדות קטנטנות…
אולי רוצים מוצץ ובקבוק?

לאוהד ביבי
האמת שראיתי בהרבה אתרים המון תגובות של אוהדי ביבי מטומטמים מי יותר ומי עוד יותר אבל עד כדי להגיד על הרשע הזה משפט שנאמר על דוד המלך עליו השלום כזה דרדור רוחני וטיפשות לא ראיתי

ביבי מלך ישראל חי וקיים…..
לא נסחפת……
החרדים נהיו יותר קצוניים מהליכוד עצמו

אני חושב ששניכם מגזימים!! אתה עם המוצץ פוגעני יותר מהקדיש!! ואתה לא כל כך מבין שנתניהו אמנם מוצלח ברמה לא נורמלית אבל לא מלך וקל וחומר לא דוד המלך[email protected]@@

ארץ אוכלת מנהיגיה. ממררים להם את החיים, בן גוריון גלה לשדה בוקר, רבין נרצח, בגין נפל למרה שחורה ודכאון בעקבות מלחמת לבנון, לאשכול מיררו את החיים, שרון נהיה צמח, אולמרט גמר בבית סוהר, לביבי ממררים את החיים בגלל סיגרים ושיחה עם עורך עתון, האם זה פלא שלבסוף נשארים עם כלי ריק כמו לפיד?

גיבור ישראל, אמנון אברמוביץ בסה"כ דיבר על "נסיכי" הליכוד – שהם !! הם אלו הרוצים יותר מכולם ששלטונו של ביבי יסתיים ב"עגלה ובזמן קריב". אבל… אם אפשר לנצל הזדמנות להסתה שאולי תגמר ברצח נוסף, לא איש כמו ביבי יפספס.

טוב מאוד שהפרשנים שמקדמים את השמאל בכל שידור שלהם שיבינו שגם בימין ישנם אנשים היודעים להגיב!!! מאחל להם שיבואו לתת עדות במשטרה או בכל וועדת משמעת של הערוץ השני!!! שמאל שפל!!!

השמאל עדין לא הפנים שהימין יושב על הגדר מחכה לטרף שתהיה סיבה למסיבה בסוכה והנה זה בא להם בדמותם של בן עמי ואברמוביץ .. תראו במה מתעסק הימין בכלום ושום דבר , אפילו ממשלה לא מצליחים להקים והעם צריך להתמודד עם הטפל ולא עם העיקר…בחילה כבר הזכרתי ? כי זה בדיוק מה שיש לי עכשו

ואולי נשמיט מהעברית את: ברוך שפטרנו מעונשו של זה, עצת אחיתופל, וגנוז את ספרו של עמוס עוז… מנוחה נכונה?

התבדחו חחחח ממתי מתבדחים כאשר אומרים קדיש על הנפטר ????

אני ממש לא תומכת בשמאל, להיפך, בעד ארץ ישראל שלנו, וממש לא סובלת את אמנון אברמוביץ' – בגלל האיתרוג המפורסם לאריק שרון, אבל אין לי שום ספק שהם סתם הסתלבטו ואמרו קדיש על תקופת נתניהו. ולא על נתניהו. די… לא צריך סתם להגזים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *