אילוסטרציה. צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

שוב הרעלת טונה בת"א: בן 29 פונה לביה"ח עם אלרגיה

מקרה נוסף של הרעלת טונה בתל אביב, כוחות ההצלה פינו לבית החולים איכילוב בעיר צעיר בן 29 עם אלרגיה לאחר שאכל כריך טונה בקיוסק בנמל תל אביב. "התחלתי להרגיש כאבי ראש. שתיתי קצת מים וזה לא חלף. הסתכלתי בשעון וראיתי שהדופק שלי 140", סיפר הצעיר.

מקרה נוסף של הרעלת טונה בתל אביב, כוחות ההצלה פינו לבית החולים איכילוב בעיר צעיר בן 29 עם אלרגיה לאחר שככל הנראה אכל כריך טונה בקיוסק בנמל תל אביב. בשעה 13:10 התקבל דיווח במוקד מד"א על גבר עם התקף אלרגייה ככה"נ לאחר שאכל כריך טונה בתל אביב. צוות מד"א העניק לו טיפול רפואי, ופינו אותו בהכרה מלא ועם סימני אלרגיה.

פאראמדיקית מד"א רותם יורב וחובש בכיר במד"א רומן ברודצקי שנכחו באירוע סיפרו: "כשהגענו, ראינו גבר כבן 29 בהכרה מלאה, הוא התהלך כשהוא עם סימני אלרגייה בפלג גופו העליון. הוא סיפר שסיים לאכול כריך טונה שרכש בקיוסק בתל אביב ומייד לאחר מכן החל לחוש ברע, הענקנו לו טיפול תרופתי, ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו יציב".

"הלכתי לעבודה וקניתי את אותו כריך שאני קונה תמיד", סיפר הצעיר. "הכל היה כרגיל, עד שהתחלתי להרגיש כאבי ראש. שתיתי קצת מים וחשבתי שהכול בסדר אולם כאב הראש לא חלף. הרגשתי גלי חום באזור הצוואר והאוזניים", "אחר כך הסתכלתי במראה, שמתי לב שהאדמומיות היא גם באזור החזה והכתפיים. הסתכלתי בשעון וראיתי שהדופק שלי 140. התקשתי למוקד אחיות. האחות שענתה לי הבינה שזאת כנראה תגובה אלרגית. היא שלחה אמבולנס, הם טיפלו בי ואחר כך לקחו אותי לבית החולים".

כתבות קשורות

4 תגובות

אלרגיה זאת לא הרעלה
צריך לדייק באינפורמציה
וחא לעשות עניין מכל קופסת טונה

נקמת דגי הטונה..

תופעה אלרגית-הרעלה מתחילה בפריחה ולאט הגוף עובר למצב ללא הכרה(דופק יורד) ויכול להגיע חלילה למוות.

זכב ארבה זמן שחש טונה מקולקלת בארומה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *