מתחקיר ראשוני של התאונה הקטלנית, ההרוג - בן 24 מבית שמש - יצא להזעיק עזרה לאחר שעבר תאונה עצמית עם רכבו, ונפגע מרכב חולף. לגורמי הרפואה שהוזנקו לזירת התאונה לא נותר אלא לקבוע את מותו. "הוא שכב על הנתיב הימני עם חבלות בכל חלקי גופו"

צעיר חרדי כבן 24 מבית שמש נהרג היום (שישי) מפגיעת רכב בנתיבי איילון לכיוון צפון. התאונה אירעה בין מחלף חוף השרון למחלף שמריהו מזרח. צוות מד"א שהגיע למקום מצא את הצעיר עם פגיעה רב מערכתית וללא סימני חיים וקבע את מותו. בוחני תנועה של המשטרה נמצאים בזירה ופתחו בחקירת נסיבות התאונה.

מחקירה ראשונית עולה כי הצעיר ביצע תאונה עצמית עם רכבו והתהפך לתעלה בצד הדרך. הוא חילץ עצמו והלך לעבר הכביש כדי לבקש עזרה. במשטרה בודקים אם אכן נפגע גם מהרכב החולף. בהתחלה נמסר כי מדובר בתאונת פגע וברח, אך לאחר מכן עדכנה המשטרה כי נהג הרכב החולף שייתכן כי פגע בצעיר היה בזירת התאונה. הכביש היה חסום במשך כשעה וחצי.

פראמדיק מד"א אלעד דרעי, שהיה בזירת התאונה, סיפר: "על הנתיב הימני של הכביש שכב הפצוע, גבר בשנות ה 20 כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם חבלות בכל חלקי גופו. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

מארגון מד"א נמסר כי בשעה 08:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על גבר שנפגע מרכב חולף בכביש 20 ממחלף חוף השרון לכיוון מחלף שמריהו מזרח. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 25 עם פגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים וקובעים את מותו.