במסגרת הסדר פשרה שהושג בין בנו של רה"מ לבין הנהג שהקליט אותו בסתר ומכר את התיעוד לאמצעי התקשורת - יפוצה נתניהו בעשרות אלפי שקלים כאשר מודעת התנצלות שכתב הנהג פורסמה אף היא - "מצטער על הפגיעה שנגרמה בשל פרסום הדברים"

בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו, זכה בתביעת הדיבה שהגיש נגד איש היחידה לאבטחת אישים בשב"כ רועי רוזן ששימש כנהגו והקליט אותו בסתר ועל פי החשד אף סחר בהקלטה שפתחה כעבור זמן את מהדורות החדשות, גרמה לו למבוכה והסבה נזק לשמו הטוב. במסגרת הסדר הפשרה בין הצדדים, יפצה רוזן את נתניהו שיוצג ע"י עו"ד עמית חדד ב-30 אלף שקלים ויפרסם התנצלות.

בהודעת ההתנצלות שפרסם רוזן נכתב, "במסגרת עבודתי כנהג שהסיע את יאיר נתניהו הקלטתי חילופי דברים שנאמרו ברכב. לא עשיתי זאת בכוונה לפגוע ביאיר נתניהו שככלל התנהג אלי בחברות ובכבוד ואני מצטער על הפגיעה שנגרמה לו בשל פרסום הדברים ובשל התחושה שנפרץ המרחב הפרטי שלו".

רוזן הקליט את נתניהו לפני כשנתיים כששהה יחד עם חבריו ומכר את ההקלטה ל'חדשות 12' תמורת 50.000 שקלים. נתניהו הגיש נגד רוזן תביעה אזרחית ע"ס מיליון שקלים בגין לשון הרע, פגיעה בשמו הטוב, בפרטיות, עשיית עושר ולא במשפט, רשלנות והאזנת סתר אסורה, כל זאת מכיוון שהמקליט לא היה צד לשיחה המוקלטת. העתירה נדונה בבית משפט השלום בתל אביב.

על פי 'מעריב', נתניהו טען בבית המשפט, כי פרסום ההקלטה הפכה אותו למוקד לשנאה וללעג מצד מיליוני אנשים, והוא התקשה לצאת מביתו במשך חודשים ונמנע כמעט לחלוטין מהגעה לאירועים חברתיים ופומביים.

רוזן נאלץ בחודש ספטמבר האחרון לשלם פיצויים גם לחברת "מודיעין אזרחי", שהעסיקה אותו, ושילם לה כפיצוי עשרות אלפי שקלים. זאת כחלק מהסכם חסוי בין הצדדים.