במהלך פעילות מבצעית של בלשי המשטרה זוהו רכבים גנובים. במהלך המרדף אחד החשודים סיכן חיי אדם במנוסתו, ובתגובה בוצע לעברו ירי. בבית החולים נקבע מותו. המקרה נחקר ונסיבות האירוע נבדקות. יתר חברי החוליה נעצרו

במהלך מרדף משטרתי הלילה ליד מחסום המנהרות בגוש עציון, ירו שוטרים לעבר חוליה של גנבי רכב, פצעו אנוש אחד מהם, ומותו נקבע זמן קצר לאחר מכן בבית החולים. על פי הודעת המשטרה הוא סיכן את חייהם של שוטרים ושל הנהגים בכביש. במהלך המרדף גם נעצרו ארבעה חשודים פלסטינים, תושבי מזרח העיר והשטחים.

מהמשטרה נמסר כי, "הלילה, במהלך פעילות מבצעית של בלשי המשטרה באזור ירושלים, לעבר חולית גנבי רכב, זוהו 3 רכבים שנגנבו מאזור גבעת משואה, התפתח מרדף אחרי הרכבים החשודים. מבדיקה ראשונית עולה כי אחד החשודים שנהג ברכב גנוב סיכן במנוסתו את חיי הבלשים ויתר משתמשי הדרך, ובתגובה בוצע לעבר החשוד ירי במטרה לנטרל את האיום".

"החשוד נפצע באורח אנוש ופונה לבית החולים ושם נקבע מותו. במהלך המרדף עצרו השוטרים 4 חשודים שהיו מעורבים בגניבת הרכבים, תושבי שטחים ומזרח ירושלים. בעקבות המקרה נפתחה חקירה, נסיבות האירוע נבדקות", לשון הודעת המשטרה.

מארגון מד"א נמסר כי, סמוך לשעה 04:05 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א מרחב ירושלים על ירי על רכב בכביש המנהרות שבכביש 60, חובשים ופארמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני לכבן 25 עם פצעי ירי בחזה ופינוי לביה"ח שערי צדק תוך כדי פעולות החייאה, כשבביה"ח נאלצו לקבוע את מותו.