צילום: אתר החרמון

החורף בשיאו: שלג החל לרדת במירון ובצפת, ברד במישור החוף • צפו

שיא החורף: כ - 15 ס"מ שלג נוסף הלילה במפלס התחתון באתר החרמון, ומפלס הכינרת עלתה ביממה האחרונה ב 7 ס"מ. הבוקר החל לרדת שלג גם בהר מירון ובשכונות הגבהות של צפת - לראשונה השנה. כרגע הלימודים ממשיכים כרגיל • צפו בתיעוד מהשלג

חרמון הבוקר. צילום: אתר החרמון

המערכת החורפית נמשכת גם היום (שלישי), באחד הימים הקרים ביותר עד כה בעונה הנוכחית. במהלך היום גשמים יוסיפו לרדת מצפון הארץ ועד לנגב, והטמפרטורות יירדו כמעט עד ל-0 מעלות. הלילה, שלג ירד לסירוגין באתר החרמון, בסך הכול בגובה של כ-15 ס"מ. במפלס התחתון של ההר, הטמפרטורה עומדת על-2 מעלות והאתר נשאר סגור. הבוקר, החל לרדת שלג גם בהר מירון ובשכונות הגבהות של צפת – לראשונה השנה.


שמורת הר מרון. צילום: סמיר חמוד רשות הטבע והגנים

בהמשך היום ייתכן שלג גם בהרי המרכז. בהרי הגליל, הגולן ובאזור גוש עציון השלג עשוי להיערם, ובירושלים ייתכן שלג קל באוויר. בגוש עציון השלג עשוי להיערם על הקרקע ואף לגרום לחסימות צירים זמניות, ושם מכינים עשרות שקי מלח ואתי חפירה לצד גנרטורים ותאורת חירום.

שלג קל הבוקר בצפת. צילום: עיריית צפת

שלג נערם בשכונות הגבוהות של צפת. צילום: עיריית צפת

ברד הלילה בבני ברק

6 תגובות

שלג שלג בו הילדים כבר מחקים ההורים כבר לחוצים שלג שלג בו החנויות מפוצצות בבעלת קניות המוכרים חוגגיים והמכירים נפלאים שלג שלג בו תחלק לבן בכול האזורים תעלים את הכבישים השחורים תחניס שמחה ללבבות הברוים שלג שלג בו

אפילו זקני צפת לא זוכרים שלג במירון
ואוו
ואוו
ואוו
תודה לכם על התמונות

אויי
"מה רבו מעשיך השם "
איזה יופי מריב ביותר

אני הצעירה זוכרת שלג במירון ואני רק בת 23

'המצפה'.. תגיד, חיברת לבד את השלג שלג בא? ודרך אגב, כותבים תכניס ולא תחניס אוקי ו..יעלי, כותבים מרהיב ולא מריב, א, ו.. שכחתי, המצפה, כותבים מחכים ולא מחקים. חוץ מזה תם ממש צודקים, ברוך השם יש שלג, גשם, ברד, ומה לא? ברוך השם!!!? זה אמור להיות קריצה אבל זה מתעוות מה לעשות?

בדיוק?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *