התרגש מפעילות 'איחוד הצלה' ותרם ערכות לטיפול בכוויות

הערכות שנתרמו בעקבות הצלתה של ילדה תושבת העיר שנכוותה לפני כחודשיים וטופלה על ידי מתנדבי 'איחוד הצלה' חולקו בלשכת של הגאון רבי שריאל רוזנברג שליט"א, חבר ועד רבני 'איחוד הצלה' ומרבני הסניף

עשרות ערכות לטיפול בכוויות חולקו בימים האחרונים למתנדבי 'איחוד הצלה' בבני ברק. בטקס שנערך במרכז לענייני ממונות 'דבר למשפט' שבראשות הגאון רבי שריאל רוזנברג שליט"א – חבר ועד רבני 'איחוד הצלה' ומרבני סניף בני ברק של הארגון – השתתפו ראשי הסניף ונציגי המתנדבים.

קרא עוד:

[postim]

את הערכות תרם אחד מתושבי העיר, בעקבות סיפור הצלתה של ילדה בת חמש משכונת קריית הרצוג שנכוותה לפני כחודשיים קשות בכל חלקי גופה וניצלה הודות לטיפול מסור של חובשים מתנדבים של 'איחוד הצלה' שהשתמשו בערכה לטיפול בכוויות והצילו את חייה.

במהלך הטקס הודו ראשי המתנדבים להרב הגאון רבי שריאל רוזנברג שליט"א על השעות הרבות שהוא מקדיש להכוונת הארגון בכלל ומתנדבי העיר בפרט, בכל עת ובכל שעה. "אשרי שאני זוכה להיות חלק מפעילות הצלת החיים שלכם וחלקי עמכם", ציין הגר"ש רוזנברג ואיחל שנה טובה וברכת כתיבה וחתימה טובה לכלל המתנדבים.

ראש סניף 'איחוד הצלה' בבני ברק, אפי פלדמן, ציין כי "ההצטיידות בערכות אלו מצטרפת לציוד האיכותי והמקצועי שמחזיק כל מתנדב ב'איחוד הצלה'. נמשיך להצטייד בציוד המקצועי ביותר, בד בבד עם הכשרת כוח האדם האיכותי ביותר באמצעות סדרת ההשתלמויות המיוחדות שעובר כל מתנדב ומתנדב בארגון בחדרי המיון במסגרת פרויקט בתי החולים של 'איחוד הצלה', כמו גם בהשתלמויות שיערוך אגף הרפואה של 'איחוד הצלה' מיד לאחר חג הסוכות".

תיעוד: הגר"ש רוזנברג במשרדי בסניף הבני ברקי עם הערכות והמתנדבים

הגאון רבי שריאל רוזנברג במשרדי איחוד הצלה בבני ברק (1) הגאון רבי שריאל רוזנברג במשרדי איחוד הצלה בבני ברק (2) הגאון רבי שריאל רוזנברג במשרדי איחוד הצלה בבני ברק (3) הגאון רבי שריאל רוזנברג במשרדי איחוד הצלה בבני ברק (4) הגאון רבי שריאל רוזנברג במשרדי איחוד הצלה בבני ברק (5) הגאון רבי שריאל רוזנברג במשרדי איחוד הצלה בבני ברק

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו