בשורת האחדות • אריה דרעי חוזר לתנועת ש"ס

אריאל אטיאס רקם, מועצת חכמי התורה אישרה, מרן הרב עובדיה יוסף שליט"א סמך ידיו, אלי ישי ואריה דרעי כופפו ראשם בהכנעה • 'לא מצא הקב"ה כלי מחזיק ברכה לישראל אלא השלום' • 'ועשית ככל אשר יורוך'

הפוליטיקה החרדית בגזרת ש"ס, ככל המסתמן יוצאת הערב בשורה מאחדת מהבית המפורסם ברחוב הקבלן, ובניגוד לחששות הגדולים והכבדים שח"ו הולך להתרחש חילול ה' גדול ופילוג בציבור החרדי הספרדי, ככל המסתמן בשורה גדולה וקידוש ה' גדול יוצאת היום מהפשרה הגדולה ומהציות המוחלט לדעת מרנן ורבנן גדולי התורה שליט"א אשר דעתם דעת תורה.

קרא עוד:

[postim]

קמפיין הבחירות של מפלגת ש"ס מקבלת תנופה אדירה וזריקת עידוד, כאשר שני הקודקודים אנשי העשייה החשובים כל איש קובע ברכה לעצמו, מקבלים על עצמם ועל כבודם את דעת מרן הרב עובדיה יוסף שליט"א, ומוותרים אחד לשני על כבודם האישי, וכמאמר המפורסם 'כשיש מקום בלב יש מקום לכולם', עובדה זו תעניק ותשדר לקהל הציבור ברחוב תביעה גדולה יותר ומחייבת יותר, לבוא ולתמוך במפלגה דווקא בתקופה כזו של ויתורים מפליגים אחד לשני כאשר איש לרעהו יאמר חזק, בסימן אחדות מחייבת תעלה ותמונף המפלגה בכל המדדים החיוביים.

בש"ס שמחים וששים על ההתקדמויות האחרונות, ההתרגשות חוצה את כל הקהלים והמגזרים בציבור החרדי בכלל והספרדי בפרט, כאשר שני אנשי עשייה שניהם עם קבלות על הצלחות מסחררות, מתאחדים יחדיו עם שילוב ידיים, דבר שמהווה צעד חשוב לכלל הציבור החרדי, דבר אשר ישפיע על כל המערכות הפוליטיות והעסקונה הכלל ארצית, ש"ס יצאה לדרך חדשה, דרך אשר ההצלחה מובטחת בה, הן בגלל הסייעתא דשמיא אשר תלווה את משכיני השלום, והן בגלל אנשי העשייה האדירים אשר משלבים ידיים יחדיו.

היום בשעה 21:00 תתכנס מועצת חכמי התורה של ש"ס בכדי לפרסם לציבור את דבר האחדות הגדולה, כאשר ככל הנראה שר הפנים היו"ר הנוכחי של ש"ס יישאר מס' ראשון בתנועה תוך ויתור על כס היו"ר, והרב אריה דרעי מוותר על מס' ראשון בתנועה ויכהן כמס' שניים, אחרי כל ניסיונות הסיכומים הגיעו לנוסחה אשר כל אחד מוותר למען השלום וכבוד שמיים, ולמען הצלחתה של התנועה הקדושה ש"ס.

הדעות חלוקות בצמרת ש"ס על תוכן הפרסום, האם לפרסם היום את כל ההסכם לציבור על כל פרטיו ודקדוקיו, או להעביר לציבור אך ורק את דבר הבשורה המשמחת, בשורת השלום. ועד לאחר הבחירות לא יפורסמו עיקרי ההסכמים והוויתורים ההדדיים שאין צורך לומר המפליגים, ועד אז יצעדו שניהם שלובי ידיים למען הצלחת המערכה.

אריאל אטיאס השם שעשה את הכל, הוא האיש אשר לא הרים ידיים, לא התייאש מכל הניסיונות למנוע את השלום הגדול, והיו הרבה ניסיונות… ובחכמה ותבונה אין קץ תפר את החליפה מחדש באופן שיהיה מקום לכל האישים המכובדים, מתוך ויתורים מפליגים מצידו לטובת ולתועלת העניין, ולמען התנועה הקדושה ולהרבות כבוד שמיים.

מהיום, מעת פרסום הבשורה המרנינה, מנהיג תנועת ש"ס הם שלושה אלי ישי, אריה דרעי, אריאל אטיאס, כל אחד בולדזור עשייה ענק ומשפיע, רק לדמיין את העבודה המשולשת למען הרבות כבוד שמיים…

7 תגובות

כל הכבוד לאתר!!!
בעוד באתרים האחרים מבליטים את חילוקי הדעות ואת הדברים הלא כך כך נקיים שהיו מאחורי הקלעים, הרי האתר מציג את הצד היפה של השלו' והאחדות.
כה לחי!!

מהלך מבריק . אחרי הבחירות הרב יכול לתת את תפקיד היו"ר לאלי ישי וכבר אז דרעי לא יוכל לברוח ולהקים מפלגה חדשה
נ"ב. המהלך מיוחס לאריאל אטיאס אך איננו שלו . אדריכל המהלך (וכן כל המהלכים הגדולים של ישי ושס בשנה האחרונה) הוא יעקב בצלאל עוזרו של ישי ודובר תנועת שס

כל הכבוד!

אם דרעי בתוכו
אני מצביע בל"נ ש"ס!

צריך לילחם במסירות נפש שדרעי לא יחזור עד שישבע לבוחריו שלא יחזיר אף שעל מארץ ישראל אפילו תמורת כל הון דעלמא

אני מצביע ש"ס

arhbu azfhbu csrgh tbjbu fg, hvhv kbu 16 nbyho

למנחם הטיפש לפני ביאת המשיח אין לנו שום בעלות על ארץ ישראל לא יעזור לך שום דבר

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו