נער כבן 14 מאשדוד שהתארח בעיר בני ברק נעדר כ-18 שעות, ונמצא ע"י מתנדבי 'איחוד הצלה' כשהוא תשוש סמוך ליציאת השבת על גבול ב"ב ר"ג

מתנדבי 'איחוד הצלה' מסניף בני ברק, ומסניף כפר קאסם פעלו השבת שעות ארוכות לאיתור נער כבן 14 שנעדר, המתנדבים יצאו לרחובות העיר וערכו סריקות, עד לאיתורו בשעות אחה"צ של שבת כשהוא תשוש אך מצבו טוב.

קרא עוד:

[postim]

אמבולנס של ארגון 'עזר מציון' כשעליו נהג אינו יהודי סיבב ברחבי העיר בני ברק בצהרי השבת עת תושבי העיר נמו את שנתם, והכריז על העדרותו של נער בן 14 אשר חזותו כחסיד גור, וביקש את עזרת הציבור לצאת ולחפש אחריו בבתי הכנסיות והמדרשות, וכל היודע דבר על מקום הימצאו עליו לגשת לחפ"ק שהקים ארגון 'איחוד הצלה' ברח' רבי עקיבא 106, לאחר כ-18 שעות אותר הנער בגבול רמת גן-בני ברק והושב למשפחתו הדואגת.

הנער שהגיע עם בני משפחתו תושבי אשדוד לשבות בעיר איבד את דרכו שעות ארוכות עד לאיתורו בשעות אחה"צ של השבת – הפעולות הכרוכות בחילול שבת בוצעו ע"י מתנדבי 'איחוד הצלה' שאינם יהודים מסניף כפר קאסם, בהוראת הדיין הגאון הנודע רבי יהודה סילמן שליט"א מרבני שכונת רמת אלחנן. .

בחיפושים סייעו מאות אברכים ובחורים מחסידות גור שאליה משתייכת משפחת הנעדר.

במוקד 'איחוד הצלה' סניף בני ברק שברחוב רבי עקיבא, הוקם חפ"ק ממנו יצאו המחפשים עם תמונות של הנער הנעדר.

במוצאי שבת בני המשפחה שנפגשו עם הנער שנעדר הודו למתנדבי 'איחוד הצלה' ברשת הקשר של 'איחוד הצלה' בני ברק, לאחר שהאב שישב בחפ"ק 'איחוד הצלה' במהלך שעות החיפושים וראה מקרוב את הפעילות הברוכה של המתנדבים.