אסון בחוף הנפרד בטבריה: צעיר כבן 24 טבע למוות בכינרת

בשעה האחרונה נקבע פטירתו של גבר באמצע שנות העשרים לחייו זאת לאחר שטבע בחוף הנפרד בכינרת, לאחר שכוחות ההצלה שהוזעקו למקום בצעו פעולות החייאה ממושכות שבסופם נאלצו לקבוע את פטירתו. המתרחצים קרעו שערי שמים לרפואתו במהלך ההחייאה

אסון בחוף הנפרד בטבריה: בשעה האחרונה נקבע פטירתו של גבר באמצע שנות העשרים לחייו זאת לאחר שטבע בחוף הנפרד בכינרת, כוחות ההצלה שהוזעקו למקום בצעו פעולות החייאה ממושכות שבסופם נאלצו לקבוע את פטירתו למרבה הצער.

ל'חדשות JDN' נודע כי דרמה של ממש התרחשה בשעה האחרונה בחוף הנפרד בטבריה כאשר אחד מהמתרחצים, גבר בן עשרים וארבע, טבע בים, כוחות ההצלה שהוזעקו מיד למקום בצעו בו פעולות החייאה ממושכות.

במשך כל אותו הזמן, התקבצו כלל המתרחצים וקרעו שערי שמים לרפואתו של הגבר שטבע, אך לאחר דקות ארוכות נאלצו כוחות ההצלה לקבוע את פטירתו של הטובע במקום.

פראמדיק בסירת הים-בולנס של מד"א ישראל לוגסי סיפר: "כשהגענו לחוף חברנו למצילים שמשו את הגבר מהמים וביצעו בו פעולות החייאה בסיסיות. המשכנו את הטיפול הרפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שכללו הנשמות, עיסויים ומתן תרופות ולצערנו בסופן נאלצנו לקבוע את מותו".

מהמשטרה נמסר כי "לפני זמן קצר התקבלה הודעה במוקד 100 של המשטרה לפיה גבר בן 24 טבע בחוף הנפרד בכנרת, בזמן ששהה עם בן משפחה במקום. הגבר נמשה מהמים והצוות הרפואי שהגיע למקום ביצע בו פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו במקום. שוטרי משטרת ישראל הוזעקו לאירוע והחלו בגביית עדויות ואיסוף ממצאים לחקירת נסיבות המקרה".

2 תגובות

כן היינו שם כשזה קרה האחים שלי היו יותר נכון … כל הגברים שהיו במקום התפללו ואמרו תהילים וי"ג מידות הפראמדיקים עבדו כמעט חצישעה בלנסות להציל אותו עצוב ממש ברוך דיין האמת

ברוך דיין האמת

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *