שר הביטחון אהוד ברק סייר באוגדת עזה • צפו

בישיבת הערכת המצב אמר ברק, "האירוע עדיין לא הסתיים. אנחנו פה עם מפקד האוגדה מיקי, עם אלוף הפיקוד טל ועם סגן הרמטכ"ל יאיר. שמענו את הקצינים; נעשית פה פעולה נכונה מקצועית ושיטתית שהחמאס וארגוני הטרור סופגים כתוצאה ממנה מכות קשות בעזה

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

שר הביטחון מר אהוד ברק סייר היום באוגדת עזה, האגדה הממונה על שמירת השקט בגבול ישראל עזה, ברק קיים במקום הערכת מצב וקיבל סקירה מהחיילים והמפקדים במקום.

קרא עוד:

[postim]

בישיבת הערכת המצב אמר ברק, "האירוע עדיין לא הסתיים. אנחנו פה עם מפקד האוגדה מיקי, עם אלוף הפיקוד טל ועם סגן הרמטכ"ל יאיר. שמענו את הקצינים; נעשית פה פעולה נכונה מקצועית ושיטתית שהחמאס וארגוני הטרור סופגים כתוצאה ממנה מכות קשות בעזה, אבל העניין בפירוש לא נגמר ואנחנו נחליט איך ומתי לפעול ברגע שיהיה צורך בכך. אני לא רוצה להתייחס, לא למועד ולא לדרכים, כי לא יהיה נכון לאפשר את האינפורמציה הזאת לצד השני.

אנחנו לא מתכוונים לקבל בשום אופן את הפגיעה באורח החיים של האזרחים בצד שלנו של הגבול, ואנחנו מתכוונים להחזיר את ההרתעה ולחזק אותה באופן שאפשר יהיה לפעול גם בפרימטר לאורך הגדר, באופן שיבטיח טוב יותר את ביטחונם של החיילים שפועלים מכל הצדדים של רצועת עזה. החמאס בעינינו אחראי לכל מה שקורה ברצועת עזה, גם כשמבצעים את זה ארגונים אחרים, והוא לא ינקה".

במהלך הסיור נשאל ברק, תושבי הדרום אומרים שהם לא חשים בתגובה משמעותית של צה"ל. שר הביטחון השיב לשואל "אני רוצה דווקא לשבח את ראשי הרשויות והערים בכל המרחב הזה, ואת האזרחים, על כושר עמידה ועל יכולת לפעול, גם כאשר ברור שאין זה "זבנג וגמרנו" ולא מדובר באבחה אחת של חרב. בדברים האלה צריך גם כושר עמידה והתושבים בפירוש מראים אותו.

אני חושב שהקשר בין צה"ל לתושבים הוא מצוין. יותר מכך לא נכון להרחיב מראש, בדברים האלה עדיף לעשות כשעושים מאשר לדבר קודם לכן".

אהוד ברק סיור בעזה (1) אהוד ברק סיור בעזה (2) אהוד ברק סיור בעזה (3) אהוד ברק סיור בעזה (4)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell