מחולון עברו המיסיונרים לרעננה וקיימו כינוס הטפה והטבלה בהשתתפות מאות • יד לאחים קורא לקברניטי הערים לפקוח עין

הנוהג הנפסד של הכת המיסיונרית המסוכנת עדי ה' לערוך בסופי שבוע כינוסים המוניים של הטבלת יהודים תמימים לנצרות רח"ל – נתקל לאחרונה שוב ושוב בקשיים קיומיים, לנוכח שורה של מכשולים שניצבים בדרכם של המיסיונרים.

בחולון, למשל, היה זה מידע מוקדם שהגיע מבעוד מועד למחלקה להצלה ממיסיון של יד לאחים.

בעקבות המידע שהצביע על כך שבעיצומה של שבת קודש מתכננים המיסיונרים לקיים אירוע מקומם של הטפה והטבלה, רח"ל, פנו אנשי יד לאחים בקריאה דחופה למניעת הכינוס אל מר חיים זברלו, סגן ראש עיריית חולון, שנחלץ חושים והצליח להביא לביטולו של האירוע המיסיונרי שתוכנן בעירו.

בכך נמנע חילול שם שמים ולא יצאה אל הפועל העברתם של יהודים על דתם.

בשבוע שחלף הצליחו המיסיונרים לנעוץ את טלפיהם בעיר רעננה. הללו כינסו לא פחות משלוש מאות איש בבוקר יום השבת באולם הספורט של תיכון 'מטור ווסט' לכינוס מיסיונרי מובהק, שהיווה המשך לאירוע קודם שבמרכזו הוטבלו בעיר רעננה למעלה מעשרה יהודים לנצרות, רח"ל.

אילן כהן, סגן ראש עיריית רעננה וראש סיעת הליכוד, שהיה עד לבואם של המיסיונרים למקום בעודו מתהלך ברחובה של עיר, הזדעזע למראה עיניו ופנה לראש  העירייה, נחום חופרי, במכתב חריף בשאלה: "האם אכן העירייה נותנת את הסכמתה  לכך שבני כתות זרות יקבלו את אחד מאולמות הספורט של עיריית רעננה?".

כהן הזכיר כי העירייה מנעה לאחרונה קיומו של אירוע של מרצה חרדי וטען, בצדק, לקיומה של איפה ואיפה.

פנייה דומה ננקטה גם למי שמחזיק בפועל בבעלות האולם אשר הודיע ברורות כי מכאן ואילך לא יאפשר פעילות דומה בתחומו.

מיד לאחים נמסר: "נמשיך להיאבק בכל הדרכים הלגיטימיות במיסיונרים ציידי הנפשות המוליכים שולל יהודים תמימים בעוד כל הדרכים המפוקפקות כשרות בעיניהם".

במסגרת זאת מפרסם יד לאחים מודעות בעיתונות הכללית באזור גוש-דן, הקורא  לבעלי אולמות ומרכזי תרבות לפקוח עיניהם.

"הם  מסתתרים תחת שמות של אנשים פרטיים או גופים בלתי מזוהים. מזימתם של המיסיונרים היא לבצע מסעי הטפה לנצרות המסתיימים בהטבלה המונית. במידה ויתעורר אצלכם חשד לזהותם של השוכרים אנא פנו אלינו בהקדם", נאמר במנשר.