אריה דרעי בסיור בדרום המופגזת

הציבור חזק ומלא אמונה ומצפה שהממשלה תשלים את מטרות המבצע, לא ניתן שיהיו אזרחים סוג ב', אמר היום אריה דרעי בסיור ביישובי הדרום המופגזים:

ביישובי הדרום סייר היום (ב) אריה דרעי.  הסיור נפתח בחמ"ל העירוני של עיריית אשדוד שם קיבל אותו ראש העיר הד"ר יחיאל לסרי, והציג בפניו את תפקוד העירייה במהלך מבצע "עמוד ענן". במהלך הסקירה הושמעה אזעקה והפמליה פונתה למרחב המוגן. בהמשך הסקירה הגיעו לחדר הפיקוד של מד"א לעמוד מקרוב על הפעילות סביב השעון של מוקד החרום וההצלה של הארגון.

קרא עוד:

[postim]

בהמשך סיירו בת"ת "אורות התורה" ברובע ז' בעיר שם עמד אריה דרעי על מצוקת הת"ת השוהה בקראוונים וללא חשמל, וסיכם עם ראש העיר על פתרון מיידי שיאפשר את המשך הלימודים במוסד בצורה תקינה ובטוחה.

בעיר שדרות נפגש עם ראש העיר מר דוד בוסקילה ועם תושבים רבים שעוברים מזה שתיים עשרה שנה סבל מתמשך בהתקפות ירי מרצועת עזה לאחמ"כ סייר אריה דרעי במערכת כיפת ברזל שהוצבה בעיר ועמד מקרוב על מערך פעילות סוללות כיפת הברזל שהוכיחה יכולות מרשימות ומצילות חיים. משם המשיך לבירת הנגב באר שבע שם התקבל ע"י ראש העיר מר רוביק דנילוביץ. במהלך הביקור בב"ש נפגש עם תושבים ושמע על ההתמודדות עם מצב החירום שנוצר בימים אלו ומקשה על התושבים בתפקוד היום יומי. במענה לדרישות שהועלו אמר דרעי "כי לא ניתן שיהיו במדינה אזרחים סוג ב' . ועל המדינה להתגייס לשקם את התושבים בדרום באופן מלא".

דרעי חזר על קריאתו של מרן הגר"ע יוסף שליט"א להרבות בפרט בימים אלה במעשי חסד ובדאגה ועזרה לקשישים ומוגבלים שצריכים סיוע רב בזמן חרום.

בקרית מלאכי ניחם אריה דרעי את משפחות האבלים היושבים על פטירתם של ההרוגים מפגיעת הטיל ביום חמישי שם נשא דברי ניחומים ואמר "עם ישראל הוא עם לבדד, אבל מלא באמונה ותפילה לבורא עולם, שיבוא קץ לצרותינו ונזכה לשבת בארץ ישראל בשלוה ומתוך גאולה שלימה". האבלים חיזקו את ידיו והביעו בטחון שיהיה שליח נאמן לצרכי הציבור

צילום: יעקב כהן

IMG_3962 IMG_4012 IMG_4034 IMG_4100 IMG_4116 IMG_4160 IMG_4163 IMG_4182 IMG_4192 IMG_4229 IMG_4234 IMG_4256 IMG_4279 IMG_4280 IMG_4296 IMG_4335 IMG_4413 IMG_4419 IMG_4435 IMG_4439 IMG_4463

7 תגובות

לא מתאים לאתר זה להכניס תמונות של נשים

באיזה תמונה רואים נשים?

בתמונה הראשונה

מי זה הבחור החרדי הזה עם המדים של צה"ל ופיאות ארוכים בשבעה של אמסלם? ראו אותו גם בתמונות של אחרי הפיצוץ בקרית מלאכי.

אין שום נשים, כשרוצים לראות נשים רואים.

מצביע לר' אריה אין כאלו דברים!!!!!!!!!!!

יעקב כהן חזק וברוך
אחלה תמונות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *