חוננו

אירוע חמור: צעירות יהודיות הותקפו בידי ערבי בירושלים

שתי צעירות יהודיות הותקפו בסוף השבוע בירושלים בידי צעיר ערבי. הערבי שאחז אלה בידו, נתקל בבנות שהלכו בסמוך לבימ"ש המחוזי בעיר, והחל להכותם ללא כל סיבה. עו"ד בלייכר: "דורשים לשים סוף להתקפות האנטישמיות על יהודים בירושלים"

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

שוב תקיפה בירושלים ממניע לאומני. צעירות יהודיות שהלכו בסוף השבוע (חמישי) בסמוך לבית המשפט המחוזי בעיר, הותקפו בידי צעיר ערבי שהחל להכותם עם אלת עץ שאחז בידו. לאחר כמה רגעים בהם תקף הערבי את הצעירות באלה, הצליחו הצעירות להימלט בריצה מהמקום.

עובר אורח שהבחין בתקיפה מיהר לתעד את התוקף, תוך שהוא מזעיק עוברי אורח נוספים, הותקף גם הוא בידי הצעיר הערבי. רק לאחר דקות ארוכות הגיעה למקום ניידת משטרה שעיכבה את החשוד לחקירה.

נזכיר כי תקיפה זו, מצטרפת למספר רב של מקרי תקיפה שהתרחשו בירושלים לאחרונה, בהם תקפו ערבים, עוברי אורח יהודים שהלכו בסמוך לשער שכם במכות וכדורי שלג.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מסייע לנפגעי העבירה מסר "אנו דורשים לעשות סוף למצב שבו מפגעים אנטישמים תוקפים יהודים לאור יום אך ורק בשל היותם יהודים. אנו נמשיך לעקוב אחר התיק ונפעל למיצוי דין עם המפגע".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell