אוטוטו בחירות • ראשי המפלגות מתייחסים לסיום ימי הלחימה

לפניכם תקצירים מדברי ראשי המפלגות השונות, אלו מצדדים בעד הפסקת האש אלו נגד הפסקת האש, וחלקם עדיין לא גבשו אסטרטגיה ונישאים על גבי הלך הרוח ברחובות

כתבות נוספות בנושא:

פנינים לפרשת השבוע • הרב יוסף חיים אוהב ציון • צפו
מדינות אדומות ודיגום ביוב: המלחמה בהתפשטות הזן המפחיד של הקורונה
תגלית מרעישה: תמונה חדשה של הריי"צ מליובאוויטש - בליטא
הדולר שקיבל "אלי קיי" מהרבי הגיע למשפחתו של אלי קיי הי"ד
 • ראש בראש מול הביטוח הלאומי

  תוכן מקודם

 • "בואי אמא, אל תלכי יותר" הפרידה המזעזעת של מטי ברים

  תוכן מקודם

 • גדול הדור מבקש למען אברך חולה: "להחזיקם ולהחיותם"

  תוכן מקודם

 • אובחנה עם OCD וקיבלה 59,000 שקל! / אובחן עם דיכאון וקיבל 52,000 שקל!

  תוכן מקודם

בשעות שלאחר פרסום והכניסה לתוקף של הסכם הפסקת האש, נזכרו כולם שאוטוטו מגיעים הבחירות, ובניסיון לכבוש את לב הבוחר, כלל המפלגות יצאו בהודעות מסרים והצהרות לעם בישראל.

קרא עוד:

[postim]

לפניכם תקצירים מדברי ראשי המפלגות השונות, אלו מצדדים בעד הפסקת האש אלו נגד הפסקת האש, וחלק עדיין לא גבשו אסטרטגיה ונישאים על גבי הלך הרוח ברחובות.

קדימה

לאחר שבימי הלחימה נצרו חברי מפלגת קדימה את הביקורת שיש להם נגד ראש הממשלה, מאמש לקראת פרסום נתוני הסכם הפסקת האש החלו חברי המפלגה להצליף בראש הממשלה חיצי בקורת, יו"ר המפלגה והאופוזיציה שאול מופז אמר 'מטרות המבצע לא הושגו, לא כך מסיימים לחימה בטרור, וסבב הלחימה הבא הוא רק שאלה של זמן, כשהייתי רמטכ"ל במבצע חומת מגן ישראל יצאה כשידה על העליונה, הפעם ארגון הטרור החמאס יצא כשידו על העליונה, ונשיא מצרים נציג האחים המוסלמים, הפך להיות הבורר בין מדינת ישראל לארגון החמאס, סיים מופז בבוז.

העבודה

יו"ר המפלגה הגב' של יחימוביץ' אמרה 'מפלגת העבודה ואני העומדת בראשותה הענקנו גיבוי מלא למבצע, לממשלת ישראל עמדו גם גיבוי מדיני בינלאומי, וגם גיבוי של צבא חזק ומאומן, ובעיקר גיבוי של עם חזק ואיתן עם הנהגה מקומית מעוררת השתאות, יש לקוות שאכן השקט יישמר ושמדינת ישראל השיגה את מטרות הלחימה, בעיקר ראינו כאן שוב את החשיבות הגדולה של התיאום עם ארצות הברית', לסיום אמרה 'צריך לתת סיכוי להפסקת האש, והמבחן יהיה מבחן התוצאה והמעשה'.

תנועת ש"ס

בתנועת ש"ס אמרו אמש 'אסור שסבבי הטרור של ארגונים אסלאמיים כאלו ואחרים יהיו חלק ממהלך החיים של כלל אזרחי ישראל ובפרט תושבי הדרום, ישראל תהיה מחוייבת לשינוי אסטרטגי במדיניות מול הטרור באם תהיה הפרה קטנה באחד מסעיפי הסכם הפסקת האש'.

אנו מברכים את חיילי צה"ל המשיכו ואמרו בתנועת ש"ס, על המסירות וההקרבה למען שלומם וביטחונם של אזרחי ישראל, ואבלים יחד עם כל בית ישראל על מות אזרחים תמימים ושולחים את תנחומינו למשפחות ההרוגים, ומאחלים לפצועים ברכת החלמה מהירה.

האיחוד הלאומי

יו"ר האיחוד חבר הכנסת אורי אריאל אמר בכאב 'צפינו בהצגה עצובה אשר בה השחקנים מנסים ללא הרבה הצלחה להסביר את הכניעה המטופשת של ראשי המדינה, אנו תושבי ישראל מרגישים עכשיו נבגדים, אזרחי ישראל יודעים שעוד יגיע יום שכולם ירגישו בצורה כואבת את ההססנות של של ראשי המדינה'.

יש עתיד

יאיר לפיד דוברה של המפלגה שעדיין לא קמה ולא הוכיחה עדיין את עצמה בכלום חוץ מלהיות נגד הממשלה הנוכחית, אמר 'מפלגת יש עתיד תדרוש מהמדינה פיצוי אשר יוענק לתושבי הדרום, על הנזקים שנגרמו להם במהלך כל שנות הטפטופים מעזה ובעיקר במהלך ימי הלחימה, יש עתיד תבצע מעקב אחרי תשלום הפיצויים'. דברי לפיד במטרה לכבוש את לב תושבי הדרום.

רע"מ תע"ל

אחמד טיבי גם מצא צורך לפרוק את רגשותיו ולשגר הודעה לאומה בה נאמר 'המלחמה הייתה מיותרת והרפתקנית, כואב לי על הדם שנשפך כדי להגיע להסכם הפסקת אש, כאשר אותו דבר יכלו להשיג לפני היציאה למלחמת 'שלום הקלפי' של מפלגת 'הליכוד ביתנו'.

מר"צ

במפלגת מר"צ אמרו 'טוב שראש הממשלה לא נגרר אחרי ההתלהמות המופקרת של חברי קואליציה ואופוזיציה שונים, לאחר ששילמנו מחיר של שכול כאב והרבה הוצאות כספיות מיותרות עד שבממשלה אמצו את הפתרון שאנחנו במפלגת מר"צ כבר הצענו ביום הראשון ללחימה.

חד"ש

חברי מפלגת חד"ש אמרו 'שוב כולם רואים שלסכסוך הישראלי פלסטיני אין כל פתרון צבאי, ואנו מחויבים לאמץ מהלך של הידברות של משא ומן להקמת שני מדינות לשני עמים, וזו תהיה האופציה היחידה לחיות כאן בשקט ובשלום'.

הכתבות המעניינות ביותר

פנינים לפרשת השבוע • הרב יוסף חיים אוהב ציון • צפו
מדינות אדומות ודיגום ביוב: המלחמה בהתפשטות הזן המפחיד של הקורונה
תגלית מרעישה: תמונה חדשה של הריי"צ מליובאוויטש - בליטא
הדולר שקיבל "אלי קיי" מהרבי הגיע למשפחתו של אלי קיי הי"ד
מתפ"ש לועג למנהיג הג'יהאד עם קריקטורה עוקצנית במיוחד
מחרוזת חנוכה עם יצחק מאיר, הראל טל, יהונתן ניצן ויענקי ברוין
חסרת אחריות: נשאית בזן החדש נסעה באוטובוס מהמרכז לאילת
במנגינה של הדלקת נרות חנוכה: החזן מכריז על חודש טבת
דחיות ותקציבים נוספים: מתי תחל פעולתה של הרכבת הקלה בגוש דן?
אירופה מחילה הגבלות; הגל הרביעי מכה בעוצמה ביבשת
הפולנים בתגובה ללפיד: "אנחנו לא מאותתים לפיוס"
האזינו: 'חדשות JDN' וגאולה FM במשדר שינעים לכם את ההכנות לשבת
הצעת חוק חדשה מבקשת "למנוע את מקרה גולדרייך הבא"
הרצוג ומוסי: הנשיא שמקצין לצד השני והח"כ שמאבד את זה / ישראל ארנפלד
מדינות המפרץ מתקרבות לאיראן: "ביידן ערער את הברית האזורית"
מבט חסידי: השליח שסחב ברכבת שקים של חלב / הרב אריאל למברג
סיכומו של שבוע: דודי אמסלם – הסיבה לברית בין החרדים לליכוד / שמואל קרמרסקי
כי אבי ואמי עזבוני והשם יאספני • הרב יחיאל מאיר צוקר • צפו

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו