Share on whatsapp

דוד ארצי. צילום מסך

חושף ה'חוזה' בין בנימין לשרה נתניהו טוען: "הוצע לי שוחד, לא מפחד מהתביעה"

עו"ד שאול שמרון, בנו של דוד שמרון ומי שמייצג אותו בתביעה נגד דוד ארצי, טוען כי התביעה לא תהיה מסובכת, ואומר כי עם הראיות שיביאו לבית המשפט, "התביעה לא תהיה קשה להוכחה" • ארצי מנגד אמר, "אני לא מפחד מהתביעה, אבל אצטרך לממן את זה"
 • "אדם אציל נפש" התגובות על פטירתו של פרוש

  תוכן מקודם

 • "מודים על כל איבר שחוזר לתפקד" מיטל בטור מרגש

  תוכן מקודם

 • האלמנה הטרייה חושפת את מצבה הכלכלי הקשה

  תוכן מקודם

 • אם אתה משמח את שלי

  תוכן מקודם

עו"ד שאול שמרון, בנו של דוד שמרון ומי שמייצג אותו בתביעה נגד דוד ארצי, שוחח היום (רביעי) עם גולן יוכפז וענת דוידוב בתכניתם ב-103FM, וסיפר על התביעה שהגיש נגד האיש שטוען כי ראה חוזה אותו ערך לכאורה אביו בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לרעייתו שרה.

קרא בנושא:

העדות המסעירה – וההכחשה: האם נחשף החוזה הסודי בין בנימין לשרה נתניהו?

הטענות לחוזה סודי: "הבת החרדית של נתניהו לא תיכלל בירושה"

הוא הכחיש את קיום ה"הסכם", לכאורה, ואת הטענה שבני הזוג נתניהו לחצו על שמרון לתבוע את ארצי: "אני לא מכיר שום לחץ כזה. ברור שלא היה. כל הסיפור הזה הוא ממש סיפור בדים שתפור גם בצורה רשלנית ולא מתיישב עם המציאות. זה לא דחוף בגלל הבחירות. זה דחוף כי צריך לעצור את השקר הזה".

לדבריו, אין מדובר בתביעה מסובכת: "אולי היא קצת גדולה, אבל היא לא תביעה מאוד מסובכת. הראיות שיש בידנו ויובאו לבית המשפט בהמשך התהליך הן כאלה שלהערכתי התביעה לא תהיה קשה להוכחה".

כמו כן, שמרון אישר את עובדת הפגישה והפיטורים של אביו, אך הכחיש כמה טענות שהועלו בסרטון עצמו: "זה נכון שנפגשו בשנת 1999 וזה נכון בסוף שנות ה-90 שגיטה שרובר פיטרה את אבי. אבל הפגישה הזו עסקה בנושא אחר וזה נתמך בשלל ראיות. הוא ספיר לו סיפור על משהו שהיה על שולחנו לפני שנים. לא הייתה שום עסקה כלכלית על הפרק".

עוד אמר שאול שמרון כי "אני גם מתפלא על דוד ארצי בעניין הזה. אני יכול להבין שבן אדם מספר סיפור, כמה שהוא יהיה מופרך, שקרה לפני 20 שנה ואומר לעצמו שיכול להיות שאין ראיות לדבר הזה שאגב, הוא טועה. אבל לספר סיפור שנתמך, ואני לא רוצה לחשוף פרטים, אבל בראיות אלקטרוניות שמפריכות את הטענות שלו על זה אני מאוד מתפלא. באמת. צריך להפעיל את ההיגיון".

לאחר מכן, שוחח דוד ארצי עם בן כספית וינון מגל ב-103FM, והתייחס לתביעת הדיבה מטעמו של עורך הדין דוד שמרון והבהיר: "שמרון הציע לי שוחד – 'בוא, תכנס, יש לי חברים עשירים, הם רוצים להקים חברה שמתעסקת בסחר מטוסים, אתה תהיה המנכ"ל'".

ארצי דבק בגרסתו אל מול כספית ומגל, ואמר: "אני דבק מאוד באמת שלי ואשאל את בנו של שמרון שאלה מאוד פשוטה, מה עשה אבא שלו אצלי בכפר סבא?". כמו כן, טען: "אני לא מפחד מהתביעה, אבל אני אצטרך להתמודד ולממן את זה אולי מכספי החסכונות שלי. אבל אני אתמודד עם זה".

כזכור, עו"ד דוד שמרון הגיש תביעת דיבה על סך 425,632 שקל נגד ארצי, שטען כי הראשון הראה לו הסכם שערך לכאורה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה, אשר מקנה לה לטענתו את הזכות להשפיע על מינויי בכירים במדינת ישראל.

"הנתבע מספר סיפור מעשה מופרך מן היסוד שכל כולו דיבה חמורה המופנית כנגד ראש הממשלה, כנגד רעייתו, וכנגד התובע. מדובר בפרסום שכל כולו שקר וכזב המהווה לשון הרע באופן מובהק", טען שמרון בכתב התביעה.

כתבות קשורות

זוגות של בני הפלשמורה התחזו לאחים ואחיות מביתא ישראל והתגיירו; מה דינם?
יולדת שלא חוסנה חלתה בקורונה ומצבה קריטי; זינוק במספר החולים הקשים
"אל תגידו לי זה לא יקרה": 7 טבעו למוות תוך 24 שעות - כולל ילד חרדי
אם זה לא היה עצוב: צפו בנאום של יאיר לפיד נגד שרים בלי תיק
שלומי ברנשטיין מאחל לכם בסינגל חדש: א גוטע נאכט
הותר לפרסום: עובד במשרד החוץ נסע לאיראן ונחקר על ידי שב"כ
הנוסעים המבוהלים פתחו בצרחות אימים: מכונית עפה באוויר - מולם • צפו
השוטרים נדהמו: הערבים הסיעו 5 טלאים קשורים בתא מטען של רכב • צפו
התאונה בחזור ממירון: הרגע בו עלה האוטובוס על גדר ההפרדה • צפו
איש התקשורת שיתף את הנס שאירע לו: "בנותי היו הופכות ליתומות" • צפו
אברומי ברקו ותזמורתו מבצעים מחרוזת משירי ישי ריבו
"ההונאה היקרה בהיסטוריה": זה הסכום שהממשלה המנופחת עולה לאזרחים

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן