את הטרנד הזה חייבים לעצור: הטרור הערבי מרים ראש ברשתות החברתיות

בסרטון הראשון, כולם הזדעזעו. היום, אף שר או ח"כ לא הוציא הודעת גינוי אחרי חשיפת עוד תיעוד של ערבים המתעללים החרדים ולא מפחדים לפרסם זאת ברשתות • כמו החשש מפיגועי חקיינות, כך צריכים להתייחס בחומרה גם להסתה ברשת / טור דעה
 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

שורה ארוכה של סרטונים מזעזעים פורסמו בימים האחרונים ברשת החברתית 'טיקטוק'. אין המחשה בולטת יותר לביטוי 'פגעי הטכנולוגיה' מאשר הנזקים הרבים שנגרמו על ידי טרנדים הזויים שמקורם מרשת זו. החל מתעלולים מסוכנים ועד לטרנד הערבי החדש: הצקה ליהודים.

כטבעו של טרנד, הראשונים זוכים לתהודה משמעותית יותר, בהמשך – העניין הציבורי נחלש. אם לסרטון הראשון, בו נראה ערבי סוטר לבחור ישיבה במהלך נסיעה ברכבת הקלה בירושלים הוציאו שורה ארוכה של שרים וחברי כנסת הודעות גינוי, לסרטונים הבאים הם כבר לא התייחסו.

התקיפה ברכבת הקלה – תיעוד מתוך 'טיקטוק':

התקיפה ברכבת הקלה – גירסת הבמאי הקורא לערבי הסוטר לגשת אל הבחורים ולהרביץ להם:

תשאלו את תושבי שדרות ועוטף עזה מי מתייחס היום לירי של רקטות לעברם, ותשאלו את תושבי יו"ש מי מתעניין בעשרות פיגועי האבנים ובקבוקי התבערה לעבר צירי התנועה המרכזיים.

הדרך של תושבי ירושלים להיכנס לשגרת הצקות מצולמות מצד ערביי העיר, בלי שהדבר יעניין איש – קרובה מאוד. בלי טיפול יעיל בשורש הבעיה, אנחנו נהיה שם מהר מאוד – אם אנחנו עדיין לא שם.

ברגע שזה הופך לשגרה, אותם צעירים המצלמים את עצמם מכים ומטרידים יהודים נאלצים להגביר הילוך, על מנת לגרוף מעט 'לייקים', תשומת לב וירטואלית, מהצופים אחריהם. שוב סטירה? לא מעניין, כבר ראינו. צריכים להכות באלימות רבה יותר, ויותר, ויותר.

אחרי פיגועים גדולים, נכנסים במערכת הביטחון לכוננות גבוהה בשל החשש מפיגועי חקיינות. ערבים הרואים כיצד המחבלים זוכים לתהודה והופכים לשהידים, ומבקשים לזכות אף הם בדקות התהילה.

מלבד הצורך לטפל בשורש הבעיה, החל מההסתה הנוראית של הערבים נגד היהודים, ההתפרעויות האלימות ברחובות העיר ונקיטת יד קשה מאוד כלפי המתפרעים הן מצד המשטרה וכוחות הביטחון אך בעיקר מצד מערכת המשפט הממהרת לשחרר רבים מהם לחופשי, יש צורך לפעול כדי לעצור 'פיגועי חקיינות'.

מאבק מול הרשתות החברתיות, דרישה להסיר את אותם סרטונים ויד קשה יותר כלפי המפרסמים, יכולים לעצור את הטרנד הזה, לפני שהוא יעלה בחיי אדם. להתעשת, ויפה שעה אחת קודם.

כתבות קשורות

14 תגובות

 1. אני מאוד בצער על כל יהודי שמתבזה ומצטער בפרט על ידי גוי שמעשה אבותיו בידיו!, אבל כוווולם צריכים לבקש סליחה מסמוטריץ' על ההאשמות וכו' כי זה חסד ה' שאתם רואים מה קורה כאשר הישמעאלים מרימים ראש, ומה יהיה כאשר הם יחליטו מה קורה בממשלה!!!!!!

 2. ימש אם המישטרה לא תגיב לכל השטויות האלא שיזהרו כי אחרי זה גם יהודים יחזירו להם בפיצוץ מישפחות והערבים הם אלא שיפסידו לא משנה מה יהיה גם בלי המישטרה הקב"ה איתנו

 3. כל הטרור הוא בגלל בן גביר וסמוטריץ,
  הם מתגרים באומות ומעוררים עלינו את שנאת הערבים
  מאז שבן גביר בכנסת הערבים פתחו באלימות, גם כלפיו ישר שנכנס לכנסת
  הזהרו מקיצונים, זה אף פעם לא טוב

 4. לואולי ואולי, הערבים מרימים ראש כשהתקוה שלהם מתחזקת.
  וכמו שהרבי מליובאוויטש אמר שכהם רק מריחים ממשלת שמאל זה מיד מוביל להקמת ראש וסכנת נפשות.
  בלי ספק שהגושפנקא ששונאי ישראל אלו קיבלו מהמוכנות להשעין ממשלה עליהם הרים להם את הראש והתקוה.
  וה' ישמרנו

 5. אין מה לתמוה, ישמעאל אדם אלים למעשה, .. זה מה אנחנו חיים בחו"ל מידי יום ביומו מזה עשרות שנים, ובאלימות קשה בהרבה יותר

 6. למי שאמר שהכל בגלל בן גביר וסמוטריץ': הם לא קיצונים. הם רק עושים מה שכל יהודי נורמלי אמור לעשות. נערי גבעות חיים יום יום עם תקיפות של ערבים. אבל רק אם הם יגיבו זה יעצבן את העולם. עכשיו גם אתם, אחי שבמרכז, מרגישים את הטרור הערבי. נכון שאי אפשר לשתוק?

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture