צילום: באדיבות המשפחה

ימים אחרי שנהיה בן 17: אוראל חצה את הכביש – ונהרג מפגיעת רכב

"כשהוא אמר לי שהוא הולך לים, פחדתי מהסכנות שבמקום, אך לא חשבתי שדווקא בדרך הביתה יקרה משהו", סיפרה האמא בכאב, אחרי שאיבדה בתאונת דרכים את בנה הבכור שנולד לה אחרי 15 שנות ציפיה: "היה ילד טוב, פעיל וחברותי", ספדה לו האם המתאבלת

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

אוראל מואגמי, בן 17, תלמיד כיתה י"א מפתח תקווה, נהרג אתמול (שני) בלילה כאשר חצה את כביש 40, סמוך לשעריה, ורכב שנסע במקום פגע בו וגרם למותו. האם סיפרה היום (שלישי) בשיחה עם 'ישראל היום' כי מדובר בבנה הבכור שנולד אחרי 15 שנות ציפיה.

על התאונה סיפרה, "אני רק יודעת שהוא נהרג בתאונה כהולך רגל, מה קרה בדיוק אני לא יודעת כי המשטרה לא נותנת לי פרטים. הוא היה בדרך חזרה הביתה. הוא חצה את כביש 40. זה היה בסביבות 22:00 בלילה. אמרו לי 'הבן שלך נהרג' וזהו".

בכאב ספדה לו האם, עפרה מואגמי וסיפרה כי "הוא היה ילד טוב, ילד פעיל. ילד חברותי מאוד. היו לו המון חברים. הוא היה מדריך בבני עקיבא. אוראל היה ילד מאוד אחראי. הוא הבכור".

"חגגנו לו יומולדת 17 בשבת שעברה, כי זה היה התאריך העברי שלו. נתנו לו מתנות ואת המתנה האחרונה הוא קיבל אתמול בערב. הוא נסע לים, אני דאגתי מהים. לא דאגתי שהוא ילך לי כשהוא קרוב לבית".

עופרה קוראת בשיחה עם 'ישראל היום' לרשויות לטפל בכביש שבו בנה נהרג. "הכביש הזה מאוד מסוכן. כל יום שילדים עוברים צריך להתפלל שלא יקרה כלום. הרמזורים קצרים, הנהגים נוסעים במהירות. זה כביש מסוכן מאוד והרבה ילדים חוצים שם. הרבה תאונות קרו שם. צריך לסדר את זה ולהציל את הילדים פה".

2 תגובות

ה' ישמור תנוחמו מן השמיים

תנחמו מין השמיים

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן