ליברמן מציג: רשימה חדשה להרכב מפלגת ישראל (הליכוד) ביתנו

ליברמן מציג: רשימה חדשה לנציגות ישראל ביתנו אשר תשולב בליכוד • איילון בחוץ, פאינה קירשנבאום שודרגה, אורלי (לוי) אבוקסיס צפוייה להיכלל אף היא בשישייה הראשונה.

ישראל ביתנו לא מפסיקה לספק כותרות, אתמול בערב זו הייתה חה"כ אנסטסיה מיכאלי שהודיעה על פרישתה מהחיים הפוליטיים, הבוקר היה זה סטס מיסז'ניקוב שהודיע אף הוא על פרישה מהחיים הפוליטיים, ליברמן אשר צפוי להודיע בדקות הקרובות על הרכב הרשימה שלו, ממשיך להנפיק כותרות בדבר הרכב הרשימה של מפלגת ישראל ביתנו לכנסת התשעה עשרה.

קרא עוד:

[postim]

לכתב JDN נודעו הנתונים הבאים.

ליברמן יכהן בראשות המפלגה על אף התיקים התלויים ועומדים כנגדו, במקום השני יכהן יאיר שמיר בנו של ראש הממשלה המנוח יצחק שמיר, במקום השלישי יכהן עוזי לנדאו המכהן כיום כשר התשתיות, עבור לנדאו מדובר בירידה במעמד של כסא אחד, במקום החמישי צפויה לכהן פאינה קירשנבאום המשמשת כמנכלי"ת המפלגה, במקום השישי על פי הערכות תכהן חה"כ אורלי (לוי) אבוקסיס בתו של שר החוץ לשעבר דוד לוי, שרת הקליטה חה"כ סופה לנדבר צפויה להתברג בעשירייה הראשונה, כשיש מי שצופה לה התחזקות נוספת.

ליברמן נועד השבוע עם ד"ר שמעון אוחיון מהמחלקה לחינוך באוניברסיטת בר אילן והציע לו מקום ריאלי בעשירייה הראשונה, המטרה של ליברמן בהצעה הייתה להוסיף גוון מזרחי לרשימת הרוסים שלו.

מקומם של חה"כ דוד רותם והשר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ לא ידועים אך מקורביהם של השניים אומרים שהם בטוחים שהם ישובצו במקומות ריאליים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *