התגובה הציונית להצבעה באו"ם: חנוכיות ענק מאירות את השומרון

במועצה האזורית שומרון משיבים בתגובה לחגיגות הפלסטינים לאחר ההצבעה באו"ם. חנוכיות ענק הורכבו בכבישים ובצמתים בשומרון. ראש המועצה גרשון מסיקה אמר: "האור היהודי וההתיישבותי דוחה את החושך".

שבוע לאחר ההצבעה באו"ם, תלו אנשי הרשות הפלשתינית דגלי אש"ף רבים בכפרים בצירי תנועה רבים. כעת, הגיעה "התגובה הציונית ההולמת", כשאורות חנוכה מילאו את השומרון, בדמות חנוכיות חשמליות שעובדי הצוות הטכני של אגף השפ"ע במועצה האזורית שומרון הרכיבו בצמתים ובכבישים הראשיים בשומרון, עם נורות הנדלקות בערבי החנוכה לפי מספר הנרות של אותו יום.

קרא עוד:

[postim]

במועצה האזורית שומרון הסבירו כי מדובר במעין "פרסומי ניסא" הנהוג מזה כשלוש שנים בשומרון, כמו ברשויות אחרות, אולם לא התעלמו מההקשר המיוחד של השנה.

ראש המועצה האזורית שומרון גרשון מסיקה הסביר את הרעיון שעומד מאחורי הרכבת החנוכיות: "מתוך 360,000 אזרחים יהודיים החיים ביהודה ושומרון, למעלה מ-90,000 איש מתגוררים בשומרון, מתוכם כ-32,000 במועצה האזורית שומרון, 55% מהם חילוניים ו-45% דתיים. כולם נוסעים בכבישים אלו, יחד עם רבבות אזרחים שאינם מתגוררים ביו"ש אך נוסעים באזור, לצורך, עבודה, לימודים או קיצור דרך בנסיעתם, המנעות מהפקקים בכביש 6, בוואדי ערא או בכבישי מרכז הארץ בדרכם צפונה או דרומה ע"י נסיעה ללא תוספת זמן בכבישי השומרון המקביל למרכז הארץ – מדרום לצפון.

דווקא עכשיו, כשבכלי התקשורת מנסים לייצר אווירת חושך ונכאים לאחר ההצבעה באו"ם, החנוכיות זוהרות למרחקים ומראות למאות אלפי הנוסעים באזור השומרון שהאור בהחלט דוחה את החושך".

צילום: מועצה אזורית שומרון

2 תגובות

תפסיקו כבר עם ההתגרות באומות

פארשעמטע מענטשען ס'וועט ענק גאנישט העלפען די מדינה גייט אינטער משיח קימט

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *