הזוי: שני אחים חרדים הותקפו ע"י בני מיעוטים, ונחקרו באזהרה

שני אחים חרדים הותקפו ע"י בני מיעוטים בירושלים ונדהמו כאשר המשטרה בחרה לחקור אותם באזהרה. אחד האחים אף נאלץ לחתום על ערבות בכדי להשתחרר. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו "משטרת ישראל נוקטת בגישה אבסורדית"

כתבות נוספות בנושא:

גנץ טען ש"אין מספיק בנייה לפלסטינים ביו"ש" ועורר זעם בימין
נחשף: תנאי הסף של ארה"ב להענקת פטור מוויזה לישראלים
תוכנית ענק תהפוך את חיפה ל"אזור אוויר נקי"; העיר תחוזק כלכלית
בפייזר הודיעו שה'בוסטר' מגן מפני האומיקרון; מדוע המומחים בישראל אינם רגועים?
 • מזעזע: אליעזר ברים בן ה-3 באמירת קדיש על אמו

  תוכן מקודם

 • אובחנה עם OCD וקיבלה 59,000 שקל! / אובחן עם דיכאון וקיבל 52,000 שקל!

  תוכן מקודם

 • ''ההורים הותירו אותנו לבד ברחוב - עברנו חיי סבל נוראיים": הכלה במונולוג מצמרר

  תוכן מקודם

 • ציפרלקס? יתכן ומגיע לך הרבה כסף!

  תוכן מקודם

שני אחים חרדים הותקפו ע"י בני מיעוטים בירושלים, לאחר שהאחרונים נגחו ברכבם של האחים. התוקפים התנפלו על האחים בבעיטות ובאגרופים, ונ', אחד האחים אף נפונה לבית חולים ונזקק לתפרים בעינו. לתדהמתם המשטרה שהגיעה למקום עצרה בנוסף לתוקפים גם את האח השני, ושני האחים עברו חקירה באזהרה.

התקיפה אירעה בצהרי יום שני האחרון, בשכונת תלפיות בירושלים. במכתב ששלח עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו למשטרת ישראל תואר כי רכב נהוג בידי בני מיעוטים נגח ברכבם של האחים בעת שעצרו. נ', אחד האחים שהיה באותה עת ברכב, ביקש להחליף עימם פרטים, אולם בני המיעוטים סירבו, קיללו אותו וסימנו לעברו תנועות מגונות.

אחיו של נ' חזר לרכב והזיז אותו על מנת לאפשר מעבר, אולם בני המיעוטים יצאו מהרכב ונעמדו מולו באיום. נ' התקשר למשטרה, מסר להם את פרטי הרכב הנוגח ותיאר את המתרחש.

במקביל התנפלו החשודים על אחיו של נ', החלו לדחוף אותו, לירוק עליו, לבעוט ולהטיח בו אגרופים לעבר פניו. נ' ראה כי אחיו בסכנה, יצא גם הוא מן הרכב והתחנן לתוקפים שיניחו לאחיו. מיד התנפלו עליו התוקפים, והכו אותו באגרוף חזק לפניו.

עדשת משקפיו של נ' התנפצה לתוך עינו, וכעבור מהלומות אחדות הוא חדל מלראות. עינו נמלאה דם וחתכים רבים נפערו בכל העין וסביבתה. עוברי אורח הרחיקו את נ' מהזירה, בעוד אחיו "שוכב על הרצפה וסופג מהמחבלים מכות רצח", שכתוצאה מהן היה חשש לשבר באפו.

לתדהמת האחים השוטרים שהגיעו למקום עצרו גם את אחיו הפצוע של נ', בנוסף לשני התוקפים. בעוד נ' פונה למיון בהדסה עין כרם ונזקק ללא פחות מ36 תפרים בעינו ובפניו, נחקר אחיו במשטרה במשך שלוש שעות "תוך שהוטחו בפניו האשמות חסרות שחר כאילו הוא היה התוקף". בכדי להשתחרר נאלץ האח לחתום על ערבות בסך 5,000 ש"ח.

"תדהמתו הוכפלה כאשר נוכח לראות כי המחבלים שביצעו בו את התקיפה החמורה לא נלקחו למעצר, ושוחררו עוד בתחנה בתנאים קלים!", תואר במכתב. אתמול (רביעי) הגיש נ' תלונה במשטרה נגד התוקפים, לאחר ששוחרר מבית החולים, ונחקר באזהרה ע"י השוטרים כשהם מטיחים בו שהוא תקף את בני המיעוטים.

לדברי עו"ד בלייכר המייצג את נ' "מדובר באבסורד ממדרגה ראשונה! תקיפה חמורה שנעשתה לאור יום, שהסתיימה בשני אנשים פצועים באורח חמור ביותר, התוקפים המסוכנים משוחררים לחופשי ולא יושבים מאחורי סורג ובריח!".

עוד הוסיף בלייכר כי ניתן להניח שהתוקפים פעלו באלימות רבה וללא סיבה עקב מניעים לאומניים גזעניים, ובשל היות האחים בעלי חזות יהודית חרדית.

בסוף מכתבו ביקש עו"ד בלייכר לעצור את התוקפים, אשר פרטיהם נמצאים בידי המשטרה, לאלתר ועד לתום ההליכים "בהתאמה לרמת המסוכנות הגבוהה הנשקפת ממעשיהם".

עו"ד בלייכר תקף את התנהלות המשטרה "כל מי שעיניו בראשו מבין שתקיפה כל כך אכזרית ואלימה כלפי יהודים נובעת משנאת ישראל ומתודלקת ממניעים אנטישמיים. לא די שמשטרת ישראל מיתממת מכך, גם במישור הפלילי היא נוקטת בגישה אבסורדית".

"היהודים שהותקפו – נחקרים באזהרה בעודם פצועים ומוטחים בהם האשמות שווא, ואילו הערבים שתקפו – זוכים לגישה סלחנית ומשוחררים לביתם במקום להיעצר עד תום ההליכים", הוסיף.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "צר לנו על השמעת טענות חסרות כל בסיס כלפי המשטרה המבצעת את תפקידה, זאת ביחס לחקירה שנמצאת בראשיתה. בעקבות תלונות הדדיות שעלו באירוע זה על אלימות הדדית, עוכבו המעורבים משני הצדדים לחקירה במשטרה, ונחקרו באזהרה. שני הצדדים נזקקו לטיפול רפואי, והחקירה מתנהלת במשטרה בימים אלו. נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות, במקצועיות וללא משוא פנים, הכל במטרה אחת ויחידה: להגיע לחקר האמת".

הכתבות המעניינות ביותר

פגעי הטכנולוגיה, שתי עגלות וחנוכה - תגובה לפוסט של הנדל / הרב יהודה אפשטיין
משרד הבריאות משנה את ההנחיות לגבי האומיקרון; מדבק במשך זמן ארוך יותר
נחשף בדיונים: הסוהרים בכלא גלבוע מצאו חול - ולא עשו עם זה דבר
הקלטות מנדלביט: ח"כ קרעי דורש להעמיד לדין את היועמ"ש
היועמ"ש על חקירת דרעי: "תיק שחיתות הפך לכלום - לא נולד אפילו עכברון"
"עוד ג'ובים ובזבוזים": הממשלה תתנפח בסגן ושר נוספים - כמה זה עולה?
מעמד ההיסטורי 'שביעין חביבין' בראשות גדולי ישראל
צבא מקצועי? הוקם צוות לגיבוש מתווה השירות "שיתאים למגוון הקבוצות"
איכות סביבה? נציגת ארה"ב נכחה בדיון שבו נדחתה התוכנית לבנייה בעטרות
אורי בץ מעדכן: "רוחות של 80 קמ"ש, גשם ושלג" • התחזית המלאה
המאמץ הישראלי בשיחות הגרעין: שר הביטחון וראש המוסד בדרך לוושינגטון
אשדוד: ילד בן 6 נפגע מאוטובוס; מצבו בינוני
ירושלים: עשרות פעילי ימין צועדים בשכונת שמעון הצדיק
השר אבידר תקף את בנט: "פאניקה ואיבוד עשתונות זו לא מדיניות ממשלה"
החורף הגיע: שלג יורד בחרמון - רוחות של יותר מ-50 קמ"ש במרכז
טיול ומגורים במצרים • הרב אברהם מימון • צפו
פרוייקטור הקורונה נועד עם רבה של ירושלים: "מתנגדי החיסונים מפיצים כזבים" • צפו
נתניהו במליאת הכנסת: "קואליציה דורסנית - רוצים לסתום לימין את הפה" • צפו
0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

לכל מי שתוהה מהו 'תפקידה' של המשטרה שהיא מתפארת כל הזמן שהיא מבצעת אותו:
תפקיד המשטרה אינו להגן על אזרחים מפני פושעים, אלא להתעלל ביהודים ובמיוחד בחרדים/נערי גבעות, ולסייע ככל הניתן לטרוריסטים מוסלמים. את זה היא אכן עושה במקצועיות אנטישמית במלוא כיעורה.

חבל מאוד שהאתר הזה מפרסם ידיעות חמורות כאלו רק כשמדובר בחרדים מותקפים.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו