כבוד הרב אמנון יצחק, יש לך תעודה?

האם לרב אמנון יצחק יש תעודת הסמכה לרבנות? • בשאלה זו עסקה ועדת הבחירות המרכזית. באם לא יציג הרב אמנון יצחק תעודה כזו לא יכתב על פתקי ההצבעה הרב אמנון יצחק.
 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

הרב אמנון יצחק, האם אתה רב? זו השאלה שתברר וועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה-19. כך עולה מדרישת חבר וועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת ש"ס.

קרא עוד:

[postim]

חבר מליאת וועדת הבחירות המרכזית סיפר לכתב JDN כי בימים האחרונים דנה נשיאות ועדת הבחירות המרכזית ברישום על פתקי המפלגות. לצד האותיות של המפלגות ירשם גם את שם המפלגה והעומד בראשותה.

בכיר בועדה סיפר שסיעת 'כח להשפיע' ביקשה שתחת האותיות של המפלגה ירשם בראשות הרב אמנון יצחק. חלק מחברי הנשיאות התנגדו לרישום בראשות. יו"ר הועדה, השופט רובינשטיין קיבל את עמדת חברי הנשיאות וקבע כי ירשם בהכוונת הרב אמנון יצחק. או אז פנה נציג ש"ס בוועדה ואמר כי הרב אמנון יצחק אינו רב בכלל. בדבריו ציין והראה הנציג כהוכחה לדבריו את דברי הרב אמנון יצחק המעיד על עצמו בתשובה לשאלה באינטרנט כי אין לו תעודת הסמכה לרבנות. החבר הבכיר מציין כי אמנון יצחק אף התייחס לכך בעבר באחת מהרצאותיו. באם אמנון יצחק אינו רב אין לכתוב עליו בפתקי ההצבעה הרב אמנון יצחק אלא אמנון יצחק או רבי אמנון יצחק אבל לא הרב.

החבר בוועדת הבחירות אמר היום (ו) לכתב JDN כי "מדובר בנושא חשוב שכן אלו פתקים רשמים של מדינת ישראל. אדם יכול להציג את עצמו באיזה תואר שהוא רוצה. אולם מרגע שהוא נושא תפקיד רשמי או מתמודד למכרז ציבורי מממשלתי עליו לדייק בתארים שיש לו או אין לו. במדינת ישראל נקבע כי הרבנות הראשית לישראל מוסמכת להעניק תארי רבנות באם אמנון לא יציג תעודת רב עם כל הכבוד וההערכה הוא לא הרב אמנון יצחק אלא ר' אמנון יצחק".

מקורביו של הרב אמנון יצחק מסרו בתגובה: "לא התקבלה כל פנייה מועדת הבחירות המרכזית, הכל שקר וכזב".

כתבות קשורות

38 תגובות

 1. בושה וחרפה לאתר איך אתם לא מתביישים מיום הדין הרב אמנון יצחק שליט"א הוא צדיק הדור ופאר הדור והדרו גורו לכם מיום הדין.
  הגאון הצדיק המלב"ן רבי אמנון יצחק מזכה הרבים לא צריך לתת לאף אחד שום תעודה

 2. באם לא יציג…………
  באם אמנון יצחק אינו רב …………
  באם אמנון לא יציג תעודת רב ……………….. כל אלו שגיאות !!!!!!!!!!!!
  אין כזו חיה "באם", רק "אם" .

 3. הרב אמנון יצחק לא צריך הסמכה בשביל להיות רב…הוא מעבר לרב…מעט מאוד רבנים קימים בארץ ברמתו….ואל תאמינו להכפשות והעלילות עליו זה ימשיך ויחמיר…כניראה האמת שהוא אומר מפריעה להרבה אנשים שמסתירים אותה …גדול מחזירי התשובה בכל הזמנים מפחיד את החברה השמאלנים שבונים על שס כשותפתם….אדם ניבחן על פי מעשיו…!!!!!

 4. הרב אמנון יצחק, תחזור לעם , העם צריך אותך ורוצה אותך
  תעזוב את הפוליטיקה המסריכה, אתה רק משמח את לפיד, הוא הצליח להרוס אותנו עוד לפני הבחירות

 5. מנחם ויצחק! היזהרו בגחלתו!!! אפי' אם יש לו טעות אבל יש לו מספיק זכויות שיגבו ממכם על דבריכם הבוטים נגדו, בכלל לא כדאי לנסות.. ירחם ה'..

 6. הקב"ה ריחם על עם ישראל והכניס בלבו לעשות את השטות הזאת של הקמת מלפגת "קורח להשפיע" וכקורח ועדתו גם הוא הוא מנסה ללבן את אש המחלוקת בעם ישראל, וסופו יהיה כעדת קורח בעז"ה.

  בתקווה לבשורות טובות במהרה. אמן.

 7. אמנון כנראה עדיין לא מכיר את האתר הזה, אחרת הוא כבר היה מפציץ כאן טוקבקים וגם מנסה לתבוע את עורכי האתר, כמו שהוא עושה לכל אתרי האינטרנט שמטבע הדברים לא אוהבים את סוג האנשים המלוכלכים האלו.

 8. תזהרו לדבר על תלמידי חכמים. ובדורנו אפי' מי שקובע עיתים לתורה ברצינות נקרא ת"ח. ועוד הזהרו להשמע לדעת תורה ולהצביע למפלגתם

 9. מתי תפסיקו לכתוב באתר זה כתבות ותגובות שכאלו??? מלאות לשון הרע ורכילות? איזו תועלת תצא לעם ישראל ולקדוש ברוך הוא מהעיסוק הציבורי בזה??
  שמעתי מאחד המגידים בדרשתו, שמאד מענין, ודוקא העיתונות כמו המודיע, המבשר וכו', שבאופן קבוע לא מכניסים שום ידיעה על פוליטיקה ורכילות וכו', לעומת העיתונות החילונית 'שוחרת הצדק' מביאה חשיפות שהיו אמורות לגרום ליותר טוהר מידות ופחות אלימות וכו'.
  והנה במבחן התוצאה, כשהתורה אומרת לנו לא לעסוק בלשון הרע, דוקא שומריה הם האנשים האצילים והעדינים ביותר. שתבינו מה אתם וכל העיתנות החרדית המודרנית גורמים!!!
  אנא! בשם אלפי יהודים העובדים לפרנסתם באינטרנט, אנו מבקשים: הפסיקו להביא לפה את כל הרפש והמרעין בישין מיושבי הקרנות!!!

 10. מה קורה לכם???
  אתם שפויים???
  אני מצביע ג' כמצוות רבותי
  אבל יחד עם זאת מעריך מאד את הרב אמנון יצחק שיח'…!
  כל אחד שיצביע מה שרבו מורה וסיימנו!!!
  אבל מכאן ועד להגיע לדיבורים שה' ישמור????!!!!!!!!
  אסור בתכלית האיסור.
  היזהרו בכבוד… שדבריהן… ולחישתן…
  אנא!!

 11. בס"ד
  מה כואב לאבידן מה???????? אז נרשום "כח להשפיע בהנחיית והכוונת מורנו אמנון יצחק" ונקבל לפחות 10 מנדטים כי כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ.אנחנו אוהבים את הרב אמנון יצחק שליט"א. ככל ששס ילכלכו יותר כך רבי אמנון יקבל יותר מנדטים!!!!!!! כי העם לא טיפש!!!!!!!!!

 12. חזק ואמץ לרב אמנון יצחק כל מלה שלו זה אמת הגיע הזמן שיהיה לנו נציג תמני צריך ליבחור בו לתת לו צאנס התאכזבתי מכל המפלגות כולם שקרנים דואגים לעצמם .הרב עזר להרבה אנשים חינם ואנחנו חיבים לו הכרת הטוב

 13. צבי ושלמה צודקים באמת הכל רק לשון הרע!!הרב אמנון יצחק הוא צדיק וכל מי שמדבר עליו ביגנותו אוי לו מיום הדין ואוי לו מיום התוכחה,בפרשת ויגש קראנו איך יוסף מוכיח את אחיו,קחו זאת לתשומת לבכם והיזהרו מגחלתם של חכמים.צום קל ובשורות טובות לעם ישראל!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. לא מאמין לאף כלי תקשורת..לכן חיפשתי סירטונים הרב אמנון יצחק..והקשבתי לדבריו…מסקנתי שהרב אמנון יצחק קולע למטרה ומדבר בהגיון רב..קולי מובטח לכח להשפיע

 15. בס'ד לכבוד אתר, JDN. ראשית, בין תמונות הנהגת ש'ס ואח' אין תמונה של כבוד הרב אמנון יצחק, כבר אין הגינות שיוויונית. דרעי מחייך חיוך יפה מאד. אבל למה לא מצאתם לנכון לצרף אחר' שעומדים בראש מפלגות חרדיות. לעניין התואר רב, מיליונים הכתירו את הרב אמנון יצחק לרב בהא הידיעה. אגב מי נתן לרב עובדיה יוסף תואר רב. האם יש לו את הנייר בעניין. האם לרמב'ם היתה תעודה של רב מהרבנות הראשית לישראל, או אוליי היה לו תואר דוקטור מהפקולטה בתל אביב מה זה השטויות האלו. תחשבו על זה מחלק שלמה.

 16. מגעיל כל ההתנהגות של הכאילו "רב" הזה.
  אחד שמבזה את כל גדולי ישראל על בסיס יומיומי.
  אחד שמשתמש עם התורה ועם דגל התשובה כקרדום לחפור בה.
  אחד שמתהדר במסורת מפוארת לנגח כל מה שלא מוצא חן בעיניו.
  אחד שלא בוחל בשום דבר כשמדובר בכבודו האישי.
  אחד שלא גורס את התורה הק' ובוחר לתבוע אך ורק בבתי משפט.
  אחד שמאז חלה בשיגעון גדלות מחרחר ריב וגורם לפילוגים בעם.

  אמנון נמאסת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 17. בדור היתום הזה מי לנו כהרב עובדיה יוסף גדול הדור ובאותו משקל מי לנו כהרב אמנון יצחק גדול המחזירים בתשובה !
  לשני המנהיגים הדגולים הללו זכויות רבות בשמים ת ואל לנו לטעות ולהשתלח במי מהם כי כמו שנאמר וצויין לעיל הזהרו מנשיכתן…… אלו גדולי עולם
  מקריאה קצרה אני נדהם ומופתע לגלות שיש יהודים חביבים שלא מבינים את חומרת מעשיהם בדברם בלשון נלוזה על הרב אמנון !
  מה נסגר אתכם אנשים הזהרו מהאיש מכבודו ומעלתו כי מילתו גדולה היא בשמיים , מה לכם להתעסק ולהכנס בגוב האריות כל אחד יבחר היכן שחשקה נפשו ובפרט ששניהם משרתים את אותה המטרה !!!!
  אז מה לשס לפחד???
  ה' יעזור לנו שנשמור את לשוננו ת הזהרו אנשים בלשונכם הזהרו!

 18. על אפם וחמתם של ש"סניקים שמשתמשים בתורה כקרדום לחפור בה כבוד הרב אמנון יצחק יקבל הרבה מנדטים על חשבון ש"ס.אמן נצח סלה

 19. על אפם וחמתם של ש"סניקים שמשתמשים בתורה כקרדום לחפור בה כבוד הרב אמנון יצחק יקבל הרבה מנדטים על חשבון ש"ס.אמן נצח סלה ועד

 20. רבותיי , עובדות פשוטות :
  א. הרב אמנון יצחק לא דיבר מילה רעה על הרב עובדיה .
  ב. ממה שידוע לנו מדבריו של הרב עובדיה על הרב אמנון יצחק – הרב עובדיה דיבר אודותיו רק דברים טובים .
  ג. בואו נכבד את שני גדולי הדור הללו !
  "והאמת והשלום אהבו"

 21. חברה פעם כולם קראו לו הרב אמנון יצחק ויותר מזה היום מרן הרב עובדיה קרא לו אמנון יצחק מיד ירד ממנו התואר רב מה לעשות מי שמנסה מה שלא יהיה נגד מרן הוא לא רב!!! וחוץ מזה מרן גזר הקב"ה משפילו וזה קרה הוא רצה דו סיפרתי ואפילו אחוז אחד הוא לא השיג!!!!!

 22. הזהרו מתלמידי חכמים
  הרב אמנון יצחק צדיק עובדה צדיק גוזר והקב"ה מקיים. כל ברכה שיצאה מפיו התקימה אך איך אתם מעיזים לדבר על צדיק תלמיד חכם??? איך???
  מה סה"כ הרב אמנון יצחק רצה? להגדיל עוד תורה מכיוון נוסף?
  הרי ככל שיהיו יותר אנשים לכיוון תורה ומצוות יהיה יותר כח לתורה ומה זה משנה מאיזו מפלגה זה יגיע?מה יותר טוב שיהיו עוד מפלגות חילוניות או עוד מפלגות שמחפשות את קרבת אלוקים? ועוד למה לא לתת עוד צאנ'ס להכניס את התורה הקדושה מכיווןשל הראש הגדול של הרב אמנון יצחק? תחשבו על זה בייחוד שאם שס רוצים להגדיל תורה ולהאדירה אפשר להגיע להסדרים בצורה נאה ומכובדת שלא יווצר חילול ה' כפי שנגרם עד עכשיו! רוצים לקרב את הגאולה?תתחברו יחד באהבה באחדות ובמיוחד עם כבוד לתלמידי חכמים!!!

 23. כל הכבוד לאלה שמכבדים את הכתוב:"היזהרו בגחלתם"…….
  מי אנחנו שניכנס ונילחם ונדבר הודות אנשים גדולים שאנו כלום לעומתם
  הרב אמנון יצחק צדיק יסוד עולם גדול המחזירים בתשובה למה ללכלך קודם שנחזיר אדם אחד בתשובה אחרי זה נדבר…
  אז בבקשה מספיק לכתוב שטויות וגם לא נפחד ממה יהיה לנו בעולם הבא………………..

 24. אין הקב"ה מביא תקלה לבהמתן של צדיקים וכ"ש לצדיקים עצמם וידוע בהיסטוריה של עם ישראל שהיו מחלוקות בין צדיקים ולדוגמא המחלוקת הידועה בין רבינו יעקב מעמדין עם רבי יהונתן אייבשיץ וגם שם היו מי שנתערבו וזה לא נגמר טוב עם המתערבים אז אנא יהודים יקרים אם חייכם יקרים לכם בגשמיות וברוחניות שהרי כתוב שלח פיו בשלומיו חילל בריתו דהיינו שכל השולח פיו נגד שלומיו של הקב"ה בידוע שחילל בריתו אלו מחלוקת שהוא לשם שמים ואם המשרתים והיוצר משרתיו של כל הצדיקים ולא רק הנזכרים לא היו מתערבים מזמן המשיח היה מגיע
  להוי ידוע לכל הקוראים שכותב תגובה זו אינו נמנה על אחד מחצרות הנ"לאלא רק בא לעורר את תשומת ליבו של הציבור

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן